Spada cena Samsunga Galaxy S 5, który nawet nie trafił jeszcze do oficjalnej sprzedaży w Polsce. Na początku marca informowałem, że najnowszy flagowiec Samsunga trafił do pierwszej oferty pre-order i został wyceniony na 2999 złotych. Później była mowa o kwocie 2799 złotych, która według Roberta miała być tą oficjalną. Jak się jednak okazuje, Galaxy S 5 może być jeszcze tańszy.

2629 złotych – tyle przyjdzie nam zapłacić za Samsunga Galaxy S 5, jeśli zdecydujemy się na ofertę sklepu Alternate. Smartfon z 16-gigabajtową pamięcią, czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 801 i w obudowie w kolorze niebieskim pojawił się w ofercie niemieckiego sklepu internetowego i już teraz można go zarezerwować.  Cena na poziomie 2629 złotych sprawia, że jest to obecnie najlepsza oferta na polskim rynku.

Samsung Galaxy S 5 [źródło: Alternate]
Samsung Galaxy S 5 [źródło: Alternate]

W dalszym ciągu czekamy na oficjalną premierę Galaxy S 5 w Polsce, która ma odbyć się w pierwszej połowie kwietnia. Do tego czasu na pewno smartfon trafi do innych sklepów w naszym kraju, a tym samym poznamy jego oficjalną cenę detaliczną.

Więcej o Samsungu Galaxy S 5 możecie przeczytać w artykule prosto z MWC 2014.

źródło: Alternate przez gsmManiaK

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Niższa cena Samsunga Galaxy S 5 w Polsce”

  • dd
    24 marca 2014 at 16:33

    …nadchodzi htc new one 🙂

  • Mikołaj
    22 kwietnia 2014 at 21:05

    W tekście jest literówka – sklep nazywa się Alternate 😛