Widać, że wyprzedaż urządzeń Samsunga trwa w najlepsze. Wczoraj rozpoczęła się kolejna promocja z okazji Dnia Leśnika, gdzie między innymi możemy kupić Galaxy S III za 899 złotych czy tablet Galaxy Tab 3 w wersji Kids za 399 złotych. To jednak nie wszystko. Jest też promocja na hybrydę smartfonu i aparatu o nazwie Galaxy S 4 Zoom. Czyżby to znak, że już niebawem pojawi się jego następca?

Samsung zaprezentował Galaxy S 4 Zoom w czerwcu ubiegłego roku jako jeden model z nowocześniej linii smartfonów, obok Galaxy S 4, Galaxy S 4 Active i Galaxy S 4 mini. Pamiętacie ile to urządzenie kosztowało zaraz po premierze na polskim rynku? Jeśli nie to przypomnę, że za tą nietypową hybrydę trzeba było zapłacić nawet 2199 złotych. Ale jak to się mówi, za innowacyjne rozwiązania trzeba swoje płacić. Nie mniej Galaxy S 4 Zoom jest chyba smartfonem, którego cena na przestrzeni niemal roku najbardziej się obniżyła, bo prawie o 75%.

Teraz smartfon Galaxy S 4 Zoom jest do zdobycia za 749 złotych w specjalnej, kilkudniowej promocji (250 złotych taniej niż cena standardowa). Z tego co zauważyłem, oferta jest dostępna w salonach i na stronie internetowej sklepu Sferis, a cena w promocji jest jedną z najniższych w całej sieci. Oferta obowiązuje do 7. kwietnia lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Smartfon można kupić w kolorze białym lub czarnym. Co prawda nie jestem dużym zwolennikiem tego modelu, ale w tej cenie grzechem jest go nie kupić. U mnie z pewnością odgrywałby rolę drugiego aparatu obok Nikona do robienia zdjęć do recenzji. To jak, kto jest zainteresowany?

Promocja na Galaxy S 4 Zoom / fot. Sferis
Promocja na Galaxy S 4 Zoom / fot. Sferis

źródło: Sferis

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *