Pod koniec kwietnia doczekaliśmy się oficjalniej premiery Galaxy K Zoom – kolejnego smartfonu firmy Samsung wyposażonego w obiektyw z 10-krotnym przybliżeniem optycznym. W sieci pojawił się specjalny materiał wideo, prezentujący najważniejsze funkcje nowego fotograficznego smartfonu. Zobaczcie co oferuje.

Samsung Galaxy K Zoom sprawia bardzo dobre wrażenie, o czym sami mogliśmy przekonać się kilka dni temu. Smartfon jest dużo bardziej przemyślany, smuklejszy i ładniejszy od swojego poprzednika, Galaxy S4 Zoom. Urządzenie nie odstrasza już swoim wyglądem i dopiero teraz można powiedzieć, że jest to bardziej smartfon z dobrym aparatem niż aparat z możliwością wykonywania połączeń. Co więcej, Galaxy K Zoom sporo czerpie od najnowszego flagowca, co głównie możemy zauważyć, spoglądając na fakturę obudowy czy przedni panel.

Samsung na swoim kanale YouTube opublikował specjalny materiał promujący, gdzie zostały zawarte wszystkie najważniejsze rozwiązania i funkcje Galaxy K Zoom. Widać, że smartfon z dobrym aparatem okaże się pomocy w każdej sytuacji. Jeśli rzeczywiście możliwości fotograficzne i jakość zdjęć będą zbliżone do tego, co przedstawiono na filmie, to Galaxy K Zoom nie będzie miał sobie równych.

Samsung Galaxy K zoom / fot. Samsung
Samsung Galaxy K zoom / fot. Samsung

Przypomnę, że Galaxy K Zoom rzeczywiście może pochwalić się potężnym aparatem. Zastosowano tam 20,7-megapikselową matrycę BSI, obiektyw z 10-krotnym zoomem optycznym, ksenonową lampę błyskową, możliwość nagrywania filmów w FullHD przy 60 kl./s i sporo nowych fotograficznych funkcji. Jest chociażby Selfie Alarm, który ułatwi nam wykonywanie autoportretów, Object Tracking do śledzenia foografowanych obiektów, czy funkcję AE/AF Separation do oddzielnego kontrolowania ostrości i ekspozycji.

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Zobacz co możesz zrobić z Samsungiem Galaxy K zoom”

  • Piotr Kozaczka
    19 maja 2014 at 21:01

    no i tym aparatem to wkońcu mogą wygrać z sony . bo 16 mpix choć naprawde dobry to ledwo doganiał sony , oczywiście jak ktoś się znał na manualu