Poznaliśmy już ceny niemal wszystkich nowych urządzeń Samsunga, które niebawem pojawią się na sklepowych półkach. Tyczy się to przede wszystkim tabletów Galaxy Tab S czy ostatnio mniejszej wersji flagowego Galaxy S5. Teraz jednak sprawa dotyczy fotograficznego smartfona Samsunga, który ostatnio jakoś zszedł z komórkowej sceny. Pewnie zastanawiacie się ile musimy przeznaczyć na zakup Galaxy K zoom? Teraz już wiemy.

Samsung Galaxy K Zoom choć nazywa się nieco inaczej jest bezpośrednim następcą zaprezentowanego w ubiegłym roku Galaxy S4 zoom.  Nowy fotograficzny smartfon jest smuklejszy, bardziej funkcjonalny i wydajniejszy w porównaniu do poprzednika, o czym mogliście się przekonać podczas jego oficjalnej premiery. To wszystko potwierdzamy, bo tak się złożyło, że przez chwilę mogliśmy to urządzenie zobaczyć na żywo, co opisaliśmy przy okazji artykułu z pierwszymi wrażeniami. Smartfon po ponad dwóch miesiącach od prezentacji wkracza do sprzedaży, na co wskazują powoli pojawiające się oferty sklepowe. Dzięki nim wiemy ile Galaxy K Zoom będzie kosztował na polskim rynku.

Samsung wycenił Galaxy K Zoom na 1799 złotych, co jest ceną całkiem atrakcyjną w porównaniu do tego ile w dniu premiery kosztował Galaxy S4 zoom. Cena pod koniec lipca sięgała nawet 2199 złotych. Teraz na nową hybrydę smartfonu i aparatu musimy przeznaczyć mniej złotówek, mimo tego, że urządzenie dysponuje lepszą specyfikacją i większymi możliwościami. Co więcej cenę tą możemy jeszcze delikatnie obniżyć, dzięki ofercie sklepu X-KOM. Dodatkowy rabat w wysokości 50 złotych i darmową wysyłkę uzyskamy po wpisaniu specjalnego kodu „GALAXY-KZOOM” podczas składania zamówienia. Musimy się jednak spieszyć, bo oferta ważna jest do 8. lipca, do czasu kiedy smartfon trafi do magazynu i rozpocznie się realizacja zamówień przedsprzedażowych.

Samsung Galaxy K zoom
Samsung Galaxy K zoom / fot. Samsung

 

Smartfon jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. Jesteście zainteresowani zakupem? Jeśli tak to napiszcie jaki kolor bardziej Wam odpowiada oraz obowiązkowo rzućcie okiem na oficjalną specyfikację i nasze pierwsze wrażenia.

źródło: X-KOM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy K Zoom jest sporo tańszy od swojego poprzednika”

  • koko
    8 lipca 2014 at 01:57

    Juz mam i jest naprawde spoko ;))