KitKat dla Galaxy S4 Zoom?! Już niedługo. Co nam przyniesie i co zmieni? Zobaczymy, ponieważ Samsung zaczyna aktualizować kolejne urządzenie do KitKat’a. Wczoraj informowaliśmy Was, że aktualizację otrzymał Galaxy Grand 2, a tym razem będzie to właśnie ubiegłoroczna hybryda smartfonu z aparatem.

Nowa wersja systemu jest wdrażana w Rosji i powinna obejmować wszystkie funkcje i ulepszenia jakie daje nam Android 4.4 KitKat. Nowości będą zapewne podobne do tych, jakie znamy chociażby z Galaxy S4 czy Galaxy Note 3, które aktualizację otrzymały już kilka miesięcy temu. Wśród najważniejszych zmian można wymienić szybsze i stabilniejsze działanie, przeprojektowany pasek stanu, pełnoekranowe okładki albumów i skrót aparatu na ekranie blokady jak też aktualizacje niektórych aplikacji od Samsunga. Dodatkowo smartfon ma otrzymać wsparcie dla bezprzewodowego drukowania, co w niektórych przypadkach będzie bardzo przydatne, jeśli ktoś zapragnie szybko wydrukować zdjęcie.

Być może producent zdecydował się dodać kilka funkcji z Galaxy K Zoom, ale tego możemy dowiedzieć się od osób, które zdecydowały się już zainstalować nową aktualizację. W najbliższym czasie nowa wersja systemu powinna pojawić się w innych regionach świata. Jak tylko stanie się to w Polsce, na pewno damy Wam znać.

A co wy o tym sądzicie? Co według Was przydało by się w tym smartfonie? Standardowo, zainteresowani zmianami mogą wrzucić na swój telefon oprogramowanie, które pojawiło się w Rosji korzystając z Galaktycznego Poradnika. Paczkę z oprogramowaniem można pobrać stąd. Jeżeli ktoś zdecyduje się na instalację, czekamy na opinie w komentarzach.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *