Samsung Galaxy S5, czyli najnowszy flagowiec koreańskiego giganta jest w sprzedaży już od kilku miesięcy. Początkowo urządzenie było dostępne tylko w czterech kolorach. Oprócz dwóch klasycznych kolorów – Shimmery White (biały) oraz Charcoal Black (czarny), S5 dostępny jest również w kolorze niebieskim (Electric Blue) i czymś, co producent określa jako Copper Gold – w dosłownym tłumaczeniu miedziane złoto. W dniu Polskiej premiery, Galaxy S5 był dostępny w kolorze białym oraz czarnym. Dzisiaj w sieci pojawił się Galaxy S5 w całości pokryty niebieskim kolorem.

Jak donoszą zagraniczne media, sklep Best Buy ogłosił dzisiaj, że od 17. sierpnia będzie sprzedawał  w Stanach Zjednoczonych Samsunga Galaxy S5 w całości pokrytego kolorem niebieskim (zdjęcie powyżej). Różnica pomiędzy dwoma niebieskimi wariantami będzie taka, że w istniejącym modelu Galaxy S5 (można nazwać go europejskim) przód jest czarny, natomiast w nadchodzącym niebieskim modelu przód będzie niebieski. W oby przypadkach nazwa koloru pozostanie bez zmian, czyli Electric Blue.

Sklep Best Buy będzie sprzedawać urządzenie wraz z umową na dwa lata w sieci Verizon, AT&T i Sprint. Amerykańscy użytkownicy będą mogli kupić niebieską „Piątkę” za 99 dolarów, jeśli zdecydują się na zakup przed 23. sierpnia. Samsung Galaxy S5 w całości pokryty kolorem niebieskim, będzie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Podoba Wam się Galaxy S5 w takiej wersji?

źródło: BesyBuy przez GSMArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “„I’m blue da ba dee…”, czyli Samsung Galaxy S5 cały w niebieskim kolorze”

 • J. Malkowski
  6 sierpnia 2014 at 09:23

  Wygląda dość ciekawie

 • gość
  6 sierpnia 2014 at 10:22

  Fajny 😉

 • Koter
  14 sierpnia 2014 at 20:02

  Zacny