Choć Samsung Galaxy Alpha nie został jeszcze ogłoszony to już sporo o nim wiemy. Mogliśmy poznać prawdopodobną specyfikację, cenę oraz materiały z jakich będzie zbudowany Galaxy Alpha. Jedynie czego nie wiemy, to czy smartfon zadebiutuje na całym świecie, czy tylko w wybranych krajach. Dzisiaj w sieci pojawiły się informacje odnośnie kilku wariantów nadchodzącego Galaxy Alpha.

Możemy przypuszczać, że Samsung ma zamiar zaprezentować Samsunga Galaxy Alpha na globalnym rynku, ponieważ zagraniczni redaktorzy odkryli pięć rzekomych wersji wspomnianego smartfonu. Nazwy kodowe poszczególnych wersji pojawiły się na oficjalnej stronie Samsunga.

W czwartek w zeszłym tygodniu pisaliśmy o specyfikacji Galaxy Alpha o nazwie kodowej SM-G850F. Wczoraj zagraniczne media odkryły, że wersja SM-G850A, SM-G850H, SM-G850M, SM-G850T i wspomniana wersja SM-G850F ma Profil User Agent, który jest dostępny na stronie internetowej firmy Samsung. Wszystkie te wymienione warianty są wyposażone w wyświetlacz o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli) i posiadają Androida 4.4 KitKat. Z danych dowiadujemy się także, że wersje SM-G850F, SM-G850H i SM-G850M będą wyposażone w procesor o maksymalnej częstotliwości taktowania 2,5 GHz, natomiast wersja SM-G850A 2,3 GHz. Gdy popatrzymy na numery poprzednich modeli smartfonów Galaxy, możemy przypuszczać, że SM-G850A to Galaxy Alpha dla amerykańskiego operatora komórkowego AT&T, natomiast SM-G850T to Galaxy Alpha przeznaczony dla amerykańskiej sieci T-Mobile. Zatem można założyć, że wersje SM-G850H i SM-G850F powinny być wersjami międzynarodowymi. Oczywiście są to tylko przypuszczenia i możemy się mylić.

Galaxy Alpha ma mieć metalowe ramki oraz skaner linii papilarnych i czujnik tętna znane z Galaxy S5. Plotki mówią, że Samsung Galaxy Alpha ma zostać zaprezentowany 13. sierpnia. Chcielibyście, aby Samsung Galaxy Alpha pojawił się również w Polsce?

źródło: Samsungmobile przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *