Ponad rok temu południokoreański producent zaprezentował Galaxy Mega 5.8 i Galaxy Mega 6.3. Teraz jest odpowiedni czas, aby zaprezentować ich następcę. Od kilku dni w sieci pojawiają się informację na temat Samsunga Galaxy Mega 2. Pisaliśmy już odnośnie procesora jaki może pojawić się w smartfonie i o zbliżającej się premierze. Wygląda na to, że teraz poznaliśmy pełną specyfikację Galaxy Mega 2.

Do sieci przedostało się zdjęcie, na którym widać rzekomą specyfikację Samsunga Galaxy Mega 2. Jak można odczytać ze zdjęcia poniżej, tabletofon został wyposażony w 6-calowy wyświetlacz TFT w rozdzielczości HD 1280 x 720 pikseli, 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD do 64 GB, 8-megapikselowy tylni aparat z lampą błyskową LED i przedni aparat 2,1 Mpix. Urządzenie zasilane będzie baterią o pojemności 2 800 mAh i pracować będzie w oparciu o system Android w wersji 4.4 KitKat. Warto wspomnieć, że Galaxy Mega 2 będzie posiadać radio FM, czego brakuje nawet w najnowszych flagowcach. Niestety ze zdjęcia trudno jest odczytać jaki procesor będzie zasilać Galaxy Mega 2, ale wiadomo, że będzie czterordzeniowy i taktowany zegarem do 1,5 GHz. Smartfon ma mierzyć 163,6 x 84,9, a grubość to 8,6 mm.

Specyfikacja Samsung Galaxy Mega 2
Specyfikacja Samsung Galaxy Mega 2 / źródło: GSMArena

 

Specyfikacja ta jest sprzeczna z informacjami jakie wyciekły do sieci wcześniej. Ostatnio pisaliśmy o tym, że Samsung Galaxy Mega 2 ma mieć 2 GB RAM, a nie 1,5 GB RAM. Wcześniej GFXBenchmark sugerował także, że smartfon będzie posiadać 12 Mpix aparat tylni i 4,7 Mpix aparat przedni. Może Samsung ma zamiar wypuścić dwie wersję tabletofonu? Tego dowiemy się jak Koreańczycy zaprezentują Galaxy Mega 2 już oficjalnie.

Jak myślicie, czy jest to prawdopodobna specyfikacja jaką Samsung wpakuje do nadchodzącego tabletofonu?

źródło: GSMArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *