Do konferencji Samsunga, na której poznamy następcę Galaxy Note 3, zostało już tylko 5 dni. Mobilny świat już z pewnością odlicza godziny, a osoby które wybierają się do Berlina powoli zaczynają organizować swój wyjazd. Do tej pory sporo dowiedzieliśmy się o Galaxy Note 4, jedynie nadal tajemnicą pozostaje jego bateria i wygląd. Jeśli jeszcze nie przeczytaliście naszego podsumowania odnośnie nadchodzącego tabletofonu to zachęcam, aby to zrobić, ponieważ tam znajdziecie wszystkie zebrane i uporządkowane informacje.

Przejdźmy jednak do najnowszych wieści. Dwa dni temu w serwisie YouTube pojawił się film, na którym jakiś pan bezmyślnie stuka w ekran Galaxy Note 4. Na wideo widać, że smartfon został zamknięty w obudowie, która skutecznie ukrywa jego wygląd. To znana praktyka Samsunga, który stosuje ją przy okazji większości flagowców. Dzisiaj natomiast pojawiło się w sieci zdjęcie, które rzekomo przedstawia Samsunga Galaxy Note 4, właśnie w takiej dodatkowej obudowie. Urządzenie zostało szczelnie zamknięte w obudowie w tak zwanej „trumnie”, która nadal skutecznie maskuje wygląd nadchodzącego smartfonu. To jeszcze nie czas, aby poznać wygląd Note’a 4 i bardzo dobrze, ponieważ chciałbym go poznać dopiero w dniu premiery i mieć tak zwany efekt „wow”.

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 4 / fot. AndroidCentral

 

Drugie zdjęcie zdradza, że smartfon działa na systemie Android w wersji 4.4.4 KitKat i ma oznaczenie SM-N910T (zapewne jest to wersja dla amerykańskiej sieci T-Mobile, bo w Polsce smartfon będzie oznaczony jako SM-N910F). Nakładka, sądząc po kolorach i czcionce będzie bardzo zbliżona do tej, znanej z Samsunga Galaxy S5.

Informacje o Samsungu Galaxy Note 4
Informacje o Samsungu Galaxy Note 4 / fot. AndroidCentral

 

Z kolejnymi dniami, musimy być gotowi na pojawianie się coraz to większej ilości informacji na temat Galaxy Note 4. Ten zostanie zaprezentowany już 3. września w Berlinie. Start imprezy planowany jest na godzinę 15.00 czasu Polskiego. Oczywiście Galaktyczna Redakcja będzie na miejscu i na bieżąco przekaże Wam informację i pierwsze wrażenia.

źródło: AndroidCentral

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung Galaxy Note 4 na nowym zdjęciu. Potwierdza się Android 4.4.4 KitKat”

  • Mariusz G.
    30 sierpnia 2014 at 17:45

    i się znów zaczyna, Note 4 będzie miał aktualny system a S5 i Note 3 stary, przypominam,że note 3 oficjalną aktualizację miał ostatni raz w …kwietniu!!! co prawda osobiście o to nie dbam bo mam xda, ale chodzi mi po prostu o żałosną politykę Samsunga. Wg ,mnie to skandal, bo na Androida 5.0 to mogę liczyć w okolicach premiery Note 5…

    • 1 września 2014 at 17:12

      Spadek w II kw. 2014 nie tyczył się tego, że Samsung powoli udostępnia aktualizację. Powodem tego jest silna konkurencja, która zaczęła wypuszczać bardzo dobre smartfony. Z premierą Note 4 Samsung się odbije, bo konkurencja nie ma w tym segmencie żadnego dobrego smartfona, który mógłby podjąć walkę z Note 4.