Jak zapewne pamiętacie, razem z Galaxy Note 3 pojawiło się sprytne etui Flip Wallet. Nie bez przyczyny w jego nazwie znalazło się słowo „Wallet”, co w języku polskim oznacza portfel. Do etui oprócz rzecz jasna smartfonu możemy włożyć także kartę kredytową czy wizytówkę. Wygląda na to, że Samsung w przypadku kolejnej generacji swojego tabletofonu poszedł o krok dalej. I nie chodzi tutaj o kolejne covery, a samo urządzenie.

Wczoraj cały Internet obiegło zdjęcie, które możecie zobaczyć powyżej. Widać na nim Samsunga Galaxy Note 4 z wizytówką włożoną w szczelinę między ramką, a ekranem. Czy to nie jest coś wspaniałego? Zupełnie inny, zupełnie innowacyjny sposób na noszenie swojej wizytówki. Od teraz nie potrzebujemy już specjalnych etui – wystarczy jednym prostym ruchem umieścić wizytówkę przy krawędzi i gotowe! Co więcej, nie musi to być górna krawędź, a po prostu ta, którą sobie wybierzemy. To świetny sposób na prezentowanie swoich danych na różnego rodzaju konferencjach i spotkaniach. Bo co przyciągnie większą uwagę niż metalowy, elegancki smartfon w naszej ręce z wydobywającą się z niego wizytówką? Takie rozwiązanie sprawdzi się też w naszym biurze. A co! Wystarczy położyć nowego Note’a z wizytówką na biurku, by od razu zamienić go w gustowny, metalowy i świetnie prezentujący się identyfikator. Styl i elegancja ponad wszystko! Każdy wchodząc do naszego biura, w ogóle nie zwróci uwagi na wielkie, dębowe biurko czy stojącą na nim butelkę wina Chateau Margaux – od razu wzrok skieruje się na oryginalną podstawę z naszym imieniem.

Ale ok, koniec tych żartów, bo problem rzeczywiście jest niezwykle poważny, a co więcej już niektórych znany. Jeśli ktoś używa bądź używał Samsunga Galaxy Note 3 to wie, że smartfon też miał problem ze zbyt dużymi szczelinami między ramką, a przednią taflą z ekranem. Co prawda ja w swoim egzemplarzu nie mogę w to miejsce wcisnąć wizytówki (być może dlatego, że jest nieco grubsza niż inne), ale przez ten cały czas od kiedy używam Note 3, nazbierało się tam sporo zabrudzeń, które są bardzo trudne do usunięcia. Na powyższym zdjęciu widać, że problem w Galaxy Note 4 nie został rozwiązany, co trochę smuci. Nie mniej, warto też zaznaczyć, że smartfon w sprzedaży zadebiutuje dopiero za niecały miesiąc, więc wspomniany tutaj problem może dotyczyć testowych wersji smartfonu. Pozostaje nam czekać na debiut Note’a 4 w sprzedaży i przeanalizowanie tego problemu na finalnym, własnym egzemplarzu.

źródło: ittoday.co.kr przez GSMArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 replies on “Samsung Galaxy Note 4 z innowacyjnym uchwytem na wizytówki?”

 • Pshem
  30 września 2014 at 17:38

  A tą informację uważam za dalszy ciąg dyskusji czy to dobrze, że brzegi ekranu Note 4 są zaokrąglone. Mam wrażenie, że ta szczelina jest z tym związana.

  • 30 września 2014 at 17:49

   Jak tylko trafi do mnie moja sztuka to sprawdzę.

   • Pshem
    30 września 2014 at 22:09

    Ok czekam, bo zapewne ja dopiero po jakimś czasie będę mógł wziąć do ręki ten telefon.

  • 30 września 2014 at 17:49

   Jak tylko trafi do mnie moja sztuka to sprawdzę.