Coraz bliżej premiery Samsunga Galaxy Note 4 na kolejnych rynkach, więc południowokoreański producent coraz częściej umieszcza w internecie filmy, które reklamują i pokazują najważniejsze cechy najnowszego tabletofonu. Do tej pory pojawiło się już kilka filmów, które reklamowały chociażby funkcję Multi Window, zalety rysika S-Pen, czy cechy samego urządzenie, które zresztą możecie zobaczyć tutaj. Dziś, dzięki Samsung Mobile dołącza do nich kolejne wideo, które pokazuje najważniejsze funkcje następcy Galaxy Note 3.

Dzisiaj Samsung Mobile na swoim kanale w serwisie YouTube, opublikował wideo, które prezentuje cztery główne funkcje Samsunga Galaxy Note 4. Film skupia się na 5,7-calowym wyświetlaczu Super AMOLED w rozdzielczości QHD 1440 x 2560 pikseli , na głównym aparacie o rozdzielczości 16 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu, na przedniej kamerce o rozdzielczości 3,7 Mpix z przysłoną F/1.9 oraz chyba najbardziej przydatna funkcja czyli szybkie ładowanie baterii. Są to rzeczy, o których już wszystko wiemy, ale mimo to wideo robi wrażenie, a tym samym przypomina jakie zalety ma Note 4 przyszłym nabywcom.

Zachęcamy także do obejrzenia wideo, na którym prezentowana jest wytrzymałość Samsunga Galaxy Note 4 na wyginanie i naciskanie oraz do zapoznania się z opinią Galaktycznej Redakcji na temat najnowszego tabletofonu od Samsunga, o czym więcej tutaj.

A dla Was jaka funkcja zrobiła największe wrażenie?

źródło: SamsungMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *