Samsung Galaxy Note 4 już jest dostępny w niektórych krajach, ale są to kraje, które możemy policzyć na palcach jednej ręki. Pierwsi zachodni testerzy dostali już Galaxy Note 4 w swoje ręce, więc możemy zobaczyć recenzję wideo w serwisie YouTube. W Polsce Samsung Galaxy Note 4 będzie można zobaczyć i dotknąć już w piątek 10. października w całej Polsce w sklepach Samsung Brand Store, jak powiedział dzisiaj w serwisie społecznościowym Twitter Olaf Krynicki – rzecznik Samsung Polska. Galaxy Note 4 zbliża się wielkimi krokami nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach, dlatego Koreańczycy opublikowali kolejne filmy promujące swój najnowszy tabletofon.

Na kanale YouTube na swoim koncie, Samsung Mobile opublikował dwa filmy promujące Samsunga Galaxy Note 4. Pierwszy z nich (wideo powyżej) pokazuje po raz kolejny zalety rysika S-Pen. Samsung skupił się głównie na funkcji Smart Select (Inteligentny wybór), dzięki której możemy zaznaczyć dowolną przestrzeń na ekranie i potem udostępnić treść innej osobie oraz wydobyć informację i lokalizację na przykład imprezy (jak na filmie) po przez funkcję Inteligentnego wyboru. Na samym końcu pokazana jest funkcja Photo Note, dzięki której wykonamy zdjęcie naszych dokumentów, notatek w celu ich edycji.

Drugie wideo skupia się na wielozadaniowości, a dokładnie na dwóch funkcjach, czyli na oknie Pop-up i podzielonym ekranie . Jak wiadomo Galaxy Note 4 pod tym względem kosi całą konkurencję zostawiając ją daleko w tyle. Na filmie widać jak łatwo możemy zmniejszyć dowolną aplikację przeciągając z dowolnego rogu ekranu do środka i przejść do korzystania z innej aplikacji. W drugiej części jak twierdzi Samsung wielozadaniowość staje się płynniejsza za pomocą dzielenia ekranu na pół. Tutaj się z Koreańczykami zgadzam w stu procentach.

http://youtu.be/Ve_a4zJv9II

 

Więcej o Samsungu Galaxy Note 4 przeczytacie klikając tutaj.

źródło: SamsungMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Dwa nowe filmy promujące funkcje w Galaxy Note 4”

  • Kuba
    8 października 2014 at 13:13

    Rzecznik Samsunga, Pan Olaf Krynick poprawił się na Twitterze pisząc, że premiera Galaxy Note 4 w sklepach Samsunga jednak w piątek.