Do sieci przedostała się instrukcja obsługi Galaxy Golden 2 o znaczeniu kodowym SM-W2015, dzięki której poznaliśmy prawdopodobną specyfikację tego telefonu.

Przypomnijmy, że jego poprzednik – Galaxy Golden – został wyposażony w dwa 3,7-calowe wyświetlacze Super AMOLED w rozdzielczości 480 x 800 pikseli każdy oraz dwurdzeniowy procesor Snapdragon 400 o taktowaniu 1,7 GHz. Trzeba przyznać, że specyfikacja nie powala na kolana, ale w raz z drugą generacją ma się to zmienić.

W Samsungu Galaxy Gold 2 zastosowano zdecydowanie bardziej wydajne podzespoły. Smartfon z klapką, według ujawnionych informacji, posiadać ma dwa 4,6-calowe wyświetlacze w technologii Super AMOLED i w rozdzielczości WXGA 1280 x 768 pikseli, czterordzeniowy procesor Snapdragon 801 o taktowaniu 2,5 GHz, który wspierany będzie przez grafikę Adreno 330 i 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Co ciekawe, Galaxy Golden 2 ma zostać wyposażony w ten sam aparat co Galaxy S5 i Galaxy Note 4, czyli 16-megapikselowy aparat główny, który umożliwi nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K. Niestety nie mamy informacji o sensorze, który został wykorzystany przez firmę Samsung. Przedni aparat ma być w rozdzielczości 2-megapikseli. Golden 2 ma pracować w oparciu o Androida w wersji 4.4 KitKat i ma być w wersji Dual SIM.

Na tą chwilę nie wiemy również tego jaką pamięcią wewnętrzną i baterią będzie dysponować Galaxy Golden 2. Natomiast wiemy, że smartfon wyposażony ma być w podstawowe opcje łączności takie jak Wi-Fi, Bluetooth, A-GPS oraz port microUSB.

Samsung Galaxy Golden 2 - instrukcja obsługi
Samsung Galaxy Golden 2 – instrukcja obsługi / fot. Samsung Download Center

 

Samsung Galaxy Gold 2, patrząc na dostępność poprzednika (na zdjęciu powyżej) możemy założyć, że będzie dostępne tylko i wyłącznie na rodzimym rynku producenta, czyli w Korei Południowej. Ale jeśli by się pojawił Galaxy Golden drugiej generacji w Polsce to kupilibyście go?

źródło: SamsungDownloadCenter przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *