BlackBerry Passport – najnowszy smartfon kanadyjskiego producenta, który posiada 4,5-calowy, kwadratowy ekran, bardzo mocne podzespoły i sprzętową klawiaturę QWERTY jest już dostępny w sprzedaży za około 699 dolarów na oficjalniej stronie. Można go też zdobyć w Polsce, gdzie cena rozpoczyna się od około 2500 złotych. Już niebawem będzie można sporo zaoszczędzić, a to wszystko za sprawą promocji, którą BlackBerry szykuje na Black Friday

Black Friday, czyli Czarny Piątek to popularny dzień w Stanach Zjednoczonych, który rozpoczyna czas wyprzedaży i wielkich promocji. Zainteresowani ustawiają się w gigantycznych kolejkach jak podczas premiery nowego iPhone’a i tłumnie ruszają na zakupowe łowy. Taniej można kupić dosłownie wszystko, wliczając w to także elektronikę użytkową. Ciekawą ofertę przygotował dla nas BlackBerry, który mocno obniżył cenę swojego flagowego smartfonu.

Producent poinformował na swojej stronie, że podczas zakupu BlackBerry Passport w Czarny Piątek będzie można zaoszczędzić nawet 200 dolarów, czyli około 30 procent. Wtedy też cena smartfonu wyniesie 499 dolarów, więc oferta jest całkiem kuszcząca. Niestety BlackBerry nie ma oficjalnego sklepu w Polsce, a wspomniana przed chwilą kwota obowiązuje w amerykańskich BlackBerry Store. Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany zakupem i ma ku temu szansę (np. ma rodzinę w Stanach) to jak najbardziej warto.

Black Friday Promo
Black Friday Promo / fot. BlackBerry

 

źródło: BlackBerry 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Zbliża się Black Friday. BlackBerry Passport w sporo niższej cenie”

 • tomekk33 .
  24 listopada 2014 at 19:27

  Ostatnio dużo piszecie o BB. Bardzo ciekawe „telefony”, jedyne co od nich może odstraszać to mała liczba aplikacji. Przydał by się jakiś test aplikacji z BB w porównaniu np do tych najbardziej popularnych z androida.

  • 24 listopada 2014 at 20:17

   Piszemy bo… to „bardzo ciekawe telefony” 🙂 Jak tylko uda nam się coś załatwić z BB to zrobimy takie porównanie.

   • tomekk33 .
    24 listopada 2014 at 21:05

    Może uda Wam się załatwić nadchodzącego BB Classic? 😉 Bardzo mnie interesuje ten telefon z uwagi na klasyczną klawiaturę w połączeniu z nowym BB Os 10 no i trochę jest bardziej poręczny niż powyższy Passport