Z coraz większym natężeniem pojawiają się kolejne informację o nadchodzącym smartfonie z serii A – Samsungu Galaxy A7. Nie tak dawno pisaliśmy o uzyskaniu certyfikacji przez FCC, dzięki któremu dowiedzieliśmy się o częściowej specyfikacji. Wszystko co do tej pory wiadomo o Galaxy A7 przeczytacie pod tym linkiem. Teraz urządzenie pojawiło się na stronie TENAA, przez co możemy zobaczyć zdjęcia i trochę różniącą się specyfikacje od tej z przed kilku dni.

Co prawda Samsung ma dopiero ogłosić Galaxy A7, ale my możemy już teraz spojrzeć na zdjęcia i zobaczyć smartfon w pełnej krasie, ponieważ został zatwierdzony przez chiński urząd certyfikacji. A jeśli przez chiński urząd certyfikacji to jest to model przeznaczony na rynek Chiński. Dzięki temu mamy także specyfikację, która nieco różni się od tej w FCC. Na pierwszy rzut oka A7 nie różni się zbytnio od niedawno zaprezentowanego Galaxy A3 i A7, choć jest większy od obu z nich.

Początkowo mówiło się o tym, że Galaxy A7 będzie posiadał 5,2-calowy ekran, ale okazuje się, że może to być nieprawdą. Nadchodzący smartfon jest wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD 1080p i mierzy 150,9 x 75,9 x 6,3 mm. Tak! 6,3 milimetry! W związku z tym Galaxy A7 jest jeszcze smuklejszy niż Galaxy A5 i Galaxy Alpha, które mają 6,7 mm, co czyni A7 najsmuklejszym urządzeniem w portfolio Koreańczyków.

Dokumenty chińskiego urzędu certyfikacji potwierdzają, że Samsung Galaxy A7 będzie napędzany 64-bitowym, ośmiordzeniowym procesorem Snapdragon 615 taktowany zegarem 1,5 GHz. To wszystko ma być wspierane przez 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Na przechowywanie plików w urządzeniu ma posłużyć 16 GB pamięci wbudowanej, a za zdjęcia ma odpowiadać główny aparat 13 Mpix (a nie 12 Mpix) z lampą błyskową LED oraz aparat przedni w rozdzielczości 5-megapikseli. Jeśli chodzi o system Google, to znajdziemy w Galaxy A7 KitKata w wersji 4.4.4, który pewnie zostanie zaktualizowany do Androida 5.0 Lollipop.

Galaxy A7, który został zatwierdzony w Chinach ma numer modelu SM-A7009 i jak już wspominałem jest wykonany specjalnie na rynek chiński. Więc model A7 z 5,2-calowym ekranem, który pojawił się na stronie FCC może być wypuszczony na rynek Amerykański, ale tego dowiemy się już wkrótce. Co sądzicie o specyfikacji i zdjęciach? Smukłość A7 zrobiła na Was wrażenie?

Dzięki Adam za info!

źródło: TENAA

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *