Samsung Galaxy Note Edge to nowość na rynku smartfonów. Charakteryzuje się on zagiętym na prawy bok wyświetlaczem, który z łatwością wyróżnia się na tle innych urządzeń. Więcej o nim przeczytacie tutaj. W tym wpisie skupimy się na jego wyglądzie, ponieważ do sieci przedostały się zdjęcia Samsunga Galaxy Note Edge w innej odsłonie, niż tą, którą znamy.

Jak donoszą zachodnie media, pozłacany Samsung Galaxy Note Edge został przyłapany na zdjęciach w Wietnamie i został uwieczniony na fotografiach ze wszystkich możliwych stron. Zdjęcia poniżej pokazują, że ramki w tym smartfonie zostały pokryte złotem, co daje jeszcze lepszy efekt wizualny. Ten wartościowy materiał został też zastosowany w ramce okalającej aparat i czujniki z tyłu smartfona. Dla mnie połączenie czarnego koloru ze złotem jest wręcz przepiękne, lecz to rzecz jasna zależy od gustu.

Jak donoszą inne źródła, ostateczna wersja tego telefonu może ulec dodatkowym zmianom w projekcie i może różnić się od tego co teraz widzimy. Jak widać, przycisk Home nie ma metalowej ramki, więc w finalnej wersji może się ona tam pojawić. Miejmy nadzieję, że tak będzie, skoro smartfon do tanich należeć nie będzie. Dla ekskluzywnych użytkowników (tak to nazwijmy) liczy się każdy mały szczegół, który musi być wykończony do perfekcji.

Jak na razie nie ma żadnych informacji o ekspansji złotej wersji Galaxy Note Edge w innych krajach. Ale chyba nie ma co liczyć, że pojawi się on w Polsce. Pewne jest to, że smartfon będzie w limitowanej edycji i będzie bardzo drogi. Przypominamy, że wersja podstawowa jest już od kilku tygodni dostępna w Polskich Samsung Brand Store’ach, a cena wynosi prawie 3500 złotych.

Co sądzicie o złotym Samsungu Galaxy Note 4? Podoba Wam się?

źródło: SamsungViet przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Złoty Samsung Galaxy Note Edge dostrzeżony w Wietnamie”

  • 18 grudnia 2014 at 14:22

    szczerze nigdy nie lubiłem telefonów pozłacanych ale ten nie jest zły i nie mam nic przeciwko

  • Bartek
    18 grudnia 2014 at 19:49

    Szkoda gadać. Samsung zawsze zostanie szajsungiem.