Czekacie na CES 2015? To pierwsze tak duże targi w tym roku, które rozpoczną się już w najbliższy wtorek 6 stycznia i będą trwały do 9-ego. Przed nami zatem cztery intensywne dni wypełnione informacjami o najnowszych urządzeniach, technologiach i trendach w świecie elektroniki. Wczoraj poznaliśmy pierwszy, niezwykle ładny smartwatch Alcatel OneTouch Watch. Na targach w Las Vegas będzie też Asus, który zapowiedział coraz bardziej ciekawe urządzenie. 

Może to pies, może to samolot… nie, to najnowsze urządzenie Asusa! Tak można by zacząć ten artykuł, jeśli przenieślibyśmy się w czasie o kilka dni do przodu. Niewątpliwie Tajwańczycy szykują dla nas urządzenie, które ma zachwycić. Jeszcze nie wiadomo czy będzie to kolejny smartfon z linii Zenfone czy zupełnie nowy wynalazek, ale na pewno będzie robił wrażenie. Asus zapowiedział go w dosyć oryginalny sposób wykorzystując alfabet Morse’a, kodując w nim to, co w nowym urządzeniu będzie kluczowe. Jeśli poświęcimy trochę czasu, dowiemy się, że sekwencja kropek i kresek łączy się w słowo OPTICAL ZOOM.

Czyżby był to smartfon z aparatem wyposażonym w optyczny zoom? Wiele na to wskazuje i co ciekawe, łączy się poniekąd ze wcześniejszymi przeciekami, na których można było zauważyć coś w rodzaju podwójnego obiektywu aparatu (Bo raczej nie była to podwójna dioda LED, bo w sumie po co się nią chwalić). Co więcej, napis Zobacz to, czego inni nie widzą (See what others can’t see) na zapowiedzi też może świadczyć o tym, że nowe urządzenie Asus pozwoli nam przykładowo przybliżyć fotografowaną scenę, dzięki czemu zobaczymy więcej i dalej.

źródło: informacja prasowa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *