Oczy wszystkich maniaków technologii i urządzeń elektronicznych są zwrócone w kierunku miasta hazardu, gdzie już za dwa dni rozpoczną się międzynarodowe targi CES 2015. Nie zabraknie na nich największych producentów sprzętu, w tym firmy LG, która kontynuuje swoją przygodę z wygiętymi smartfonami. Jest już niemal pewne, że w pierwszym dniu imprezy poznamy LG G Flex 2.

Trudno jest utrzymać informacje o najnowszych urządzeniach do czasu ich premiery, o czym przekonał się już nie jeden producent. Coraz częściej spotykamy się z sytuacją, że w mniejszym bądź większym stopniu poznajemy nowy smartfon czy tablet na kilka dni czy godzin przed oficjalną prezentacją. Podobnie jest z następcą smartfonu LG G Flex, który ukazuje swoje wygięte oblicze na banerach reklamowych na CES 2015, głosząc tym samym, że wygięcie zostało na nowo zdefiniowane.

Specyfikacja poza przypuszczalnym Snapdragonem 810 nie jest jeszcze znana, ale dzięki zdjęciu wiemy przynajmniej jakiego smartfonu możemy się spodziewać. Pod względem kształtu LG G Flex 2 będzie wygięty wzdłuż dłuższej krawędzi (podobnie jak poprzednik), ale wygląda na smartfon bardziej dopracowany i dziedziczący niektóre cechy z flagowca LG G3. Bardzo możliwe, że koreański producent zdecydował się na ekran o wyższej rozdzielczości i liczę na to, że zastosował metalową ramkę. Warto też zwrócić uwagę na datę i godzinę, które znajdują się na ekranie smartfonu i zwiastują początek targów. LG G Flex 2 poznamy na konferencji dla mediów, która odbędzie się już jutro, czyli 5 stycznia.

LG G Flex 2 / fot. The Verge
LG G Flex 2 / fot. The Verge

 

Dzięki Marek za info!
źródło: The Verge

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *