Jeśli miałbym wybrać najlepsze produkty targów CES 2015, to z pewnością wśród nich znalazłby się LG G Flex 2. Wygięty smartfon Koreańczyków stał się jeszcze lepszy za sprawą 5,5-calowego ekranu o wyższej rozdzielczości niż u poprzednika, bo FullHD i jeszcze lepszej obudowy, która powinna się zregenerować już po 10 sekundach. Poza tym jest to pierwszy smartfon z czterordzeniowym układem Qualcomm Snapdragon 810. Jesteście zainteresowani zakupem? Jeśli tak, to mamy dla Was ciekawe informacje.

Poza najnowszym procesorem, świetnym ekranem i obudową, w smartfonie znajdziemy 2 GB szybkiej pamięci RAM, opcję szybkiego ładowania, która napełni baterię 3000 mAh do około 60 procent w ciągu niespełna 40 minut i nowe gesty, które między innymi dadzą nam szybki dostęp do powiadomień. Jest też ostatnia odsłona systemu Android 5.0 Lollipop z nakładką od LG. Sporo już wiemy, ale zagadką była cena i czas, kiedy smartfon zawita na sklepowych półkach. Na szczęście teraz już wiemy wszystko.

LG G Flex 2 / fot. LG
LG G Flex 2 / fot. LG

 

LG G Flex 2 w pierwszej kolejności miał trafić do sprzedaży w Korei Południowej. Tak też pewnie się stanie, ale z ostatnich informacji wynika, że szybko pojawi się też w Europie. Co ciekawe, ma to się stać jeszcze w tym miesiącu, o czym świadczy oferta w niemieckim Media Markt. Jeśli wierzyć w to, co jest tam napisane, LG G Flex 2 trafi do sprzedaży 31 stycznia 2015 roku, a jego cena wyniesie 599 euro (ok. 2600 złotych). Nie wykluczone jest też to, że data, która widnieje przy ofercie jest datą rozpoczęcia przedsprzedaży, a smartfon fizycznie będzie dostępny trochę później. Nie mniej, dobrze, że pojawiła się pierwsza wycena, bo to daje nam lekki pogląd, ile smartfon może kosztować u nas. Zainteresowani?

LG G Flex 2 w MediaMarkt / fot. MediaMarkt
LG G Flex 2 w MediaMarkt / fot. MediaMarkt

 

źródło: MediaMarkt przez TabTech

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *