Barcelońskie targi elektroniki zaplanowane są na początek marca tego roku – dokładnie rozpoczną się drugiego marca i będą trwały przez 4 dni, do piątego marca. Z pewnością zobaczymy tam mnóstwo interesującego sprzętu. Mimo tego, że do wydarzenia jest jeszcze półtora miesiąca, tajwański producent już teraz zapowiedział konferencję, na której pokaże najnowsze urządzenie bądź urządzenia. Co to będzie?

Firma HTC po raz pierwszy wpadła mi w oko, gdy na rynku pojawiły się smartfon HTC Touch Diamond, a jak dobrze pamiętam było to jakieś 8 lat temu. Zapewne Wy też pamiętacie ten model, bo wyróżniał go niezwykle oryginalny design (szczególnie tył, który nawiązywał do diamentu z nazwy) i unikalna, świetnie wyglądająca i działająca nakładka Sense. Jak na tamte czasy to było niezwykłego. Obecnie króluje aluminiowy HTC One M8, bezpośredni następca HTC One. Obydwa smartfony mają rzeszę zwolenników, która w najbliższym czasie może jeszcze się powiększyć.

HTC już teraz udostępniło zaproszenie na konferencję, która będzie miała miejsce dzień przed oficjalnym rozpoczęciem targów Mobile World Congress w Barcelonie. Wydarzenie zaplanowano na pierwszego marca 2015 roku na godzinę 16:00 czasu lokalnego. Co tam zobaczymy i czego możemy się spodziewać?

Wszyscy mówią o premierze następcy aktualnego jeszcze flagowca firmy, czyli HTC One M9 i rzeczywiście może tak być.

Z drugiej jednak strony warto sobie przypomnieć, że Tajwańczycy w ubiegłym roku skupili się na średnim segmencie, prezentując smartfony z linii Desire. Nie wiadomo jak będzie w tym roku. Czy HTC pokaże nowego flagowca i inne modele z niższej półki czy będzie to tylko jeden, topowy model. Za tym drugim przemawia hasło umieszczone na zaproszeniu – „Join Us to see what’s next”. Póki co możemy opierać się tylko na domysłach i oczekiwać kolejnych informacji.

źródło: engadget

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *