Firma HTC już wczoraj zaprosiła nas na konferencję, która odbędzie się na tegorocznych targach MWC w Barcelonie. Mamy tam poznać plany Tajwańczyków na 2015 rok, a tym samym nowe urządzenie wśród których może się znaleźć najnowszy flagowiec. Coś w tym jest, bo przed chwilą pojawiło się w sieci zdjęcie, na których podobno jest HTC One M9. 

Nie sądzę, by tym razem był to kontrolowany wyciek. Zresztą, lubię takie newsy, bo informacje w nich zawarte mogą wydawać się bardzo prawdopodobne. Niezbyt znana strona, o której mało kto wie, publikuje w miarę dobrej jakości zdjęcia, na których widać całe urządzenie, a nieco później je usuwa, bo jest afera. Tym razem źródłem przecieku jest francuski serwis nowhereelse, który opublikował dwie fotografie z domniemanym najnowszym flagowcem HTC.

Jeśli rzeczywiście na zdjęciu znajduje się HTC One M9 (znany też jako HTC Hima), to trzeba przyznać, że nie będzie on się znaczącą różnił od swojego poprzednika. HTC nadal stawia na metalową obudowę unibody, a zmiany są delikatne. Widać, to przede wszystkim po tylnym aparacie, którego obudowa jest bardziej kwadratowa, a nie okrągła jak w One M8. Wygląda też na to, że HTC zrezygnowało z drugiego, pomocnicznego aparatu, który służył do zapisywania informacji o głębi na zdjęciu. Mówi się też, że w najnowszym flagowcu znajdzie się aparat o matrycy 20,7 megapikseli.

Konferencja zaplanowana jest na 1 marca 2015 roku i wtedy też wszystko zostanie ujawnione i potwierdzone.

źródło: nowhereelse przez GSMArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Francuzi służą przeciekiem. Czy tak wygląda HTC One M9?”

  • Mateusz
    21 stycznia 2015 at 13:13

    Bardzo czekam na premierę tego telefonu. Mam jego poprzednika i jestem bardzo zadowolony. Kiedy tylko się pojawi będę czekał na recenzje… mam nadzieję, że będzie to mój nowy telefon za jakiś czas 🙂 pozdrawiam serdecznie http://www.chrobry.mielno.pl/