Parę dni temu w oficjalnym sklepie kanadyjskiego producenta pojawił się BlackBerry Passport w limitowanej, złotej edycji. Oferta rzeczywiście była bardzo ograniczona, bo specjalnie przygotowana odsłona smartfonu była dostępna tylko w ilości 50 sztuk i rozeszła się w ciągu kliku chwil, mimo sporo wyższej ceny. Możemy wreszcie zobaczyć, jak złoty Passport prezentuje się „na żywo”.

BlackBerry Passport to świetny sprzęt. Tyle Wam mogę napisać teraz, po niemal dwóch tygodniach testowania. Mimo tego, że ma nietypowy kształt to jest niezwykle produktywny i przyjemnie się z niego korzysta, co jest głównie zaletą klawiatury QWERTY i ekranu 1:1 o wysokiej rozdzielczości. Gdyby nie fakt, że nie mogę do niego podłączyć smartwatcha na Android Wear i brakuje mi kilku aplikacji, to z pewnością zastąpiłby mojego Note’a 4. Ale to tak nawiasem pisząc, bo wszystkiego dowiecie się w recenzji, która już niebawem się pojawi.

Wracając do BlackBerry Passport w wersji Black & Gold, jeden z anonimowych czytelników serwisu CrackBerry przesłał kilka zdjęć, na których widać specjalną edycję smartfonu. Od tej standardowej różni się przede wszystkim kolorem ramki, przycisków i elementów oddzielających rzędy klawiszy fizycznych. W złotej wersji został też wygrawerowany numer egzemplarza i napis „Limited Edition”, co akurat nie za bardzo spotyka się z moim entuzjazmem, bo mogli to umieścić w mniej rzucającym się w oczy miejscu. Chyba, że tak ma po prostu być, a ja się nie znam. Limitowana wersja powinna też posiadać skórzany tył, ale nie zostało to uchywcone na zdjęciu.

A Wam podoba się złoty wariant BlackBerry Passport?

źródło: CrackBerry

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *