Już niespełna cztery tygodnie dzieli nas od barcelońskich targów MWC 2015, które startują z początkiem marca. Swoją obecność potwierdziło już kilka firm, które zaprezentują swoje urządzenia na ten rok. Wśród nich znalazł się również Koreański gigant technologiczny – Samsung, który to już rozpoczął rozsyłanie zaproszeń na swoją imprezę. Podczas tego wydarzenia na pewno zostanie zaprezentowany najnowszy flagowiec z serii S, czyli Samsung Galaxy S6. Plotki mówią też o Galaxy S Edge, czyli smartfonie, który ma mieć zagięty ekranie na boki urządzenia. Najnowsze informacje jakie dzisiaj do nas dotarły zdradzają prawdopodobną ceną jaką przyjdzie nam zapłacić w dniu premiery za S6 i S Edge oraz wersję kolorystyczne Galaxy S6.

O Samsungu Galaxy S6 w ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji. Mogliśmy poznać między innymi wymiary telefonu (143,5 x 70,7 x 7,2 mm), specyfikację oraz prawdopodobny wygląd smartfona za sprawą firmy, która specjalizuje się w produkcji obudów dla smartfonów. Do tych wiadomości musimy dodać kolejną garść informacji, dotyczące wersji kolorystycznej Galaxy S6 oraz cen za konkretną wersję Galaxy S6 i S Edge.

Jak donosi serwis Androidpit, najtańsza wersja Samsung Galaxy S6 32 GB kosztować będzie 749 euro, a najdroższa wersja Galaxy S6 z 128 GB 949 euro. Jeśli chodzi o najtańszą wersję Galaxy S Edge z 32 GB pamięcią wewnętrzną, to tutaj przyjdzie nam zapłacić 849 euro, a za wersję najdroższą Galaxy S Edge z 128 GB zapłacimy 1049 euro. Ceny te wydają się dosyć wiarygodne i nie powinniśmy być raczej zaskoczeni tą informacją, ponieważ najtańsza wersja oscyluje w granicach 3 tysięcy złotych, czyli podobnie jak to miało miejsce przy ostatnich flagowcach Samsunga z serii S i Note. Poniżej macie podane ceny za każdą wersję obydwu smartfonów.

 • Samsung Galaxy S6 32 GB – 749 euro,
 • Samsung Galaxy S6 64 GB – 849 euro,
 • Samsung Galaxy S6 128 GB -949 euro,
 • Samsung Galaxy S Edge 32 GB – 849 euro,
 • Samsung Galaxy S Edge 64 GB – 949 euro,
 • Samsung Galaxy S Edge 128 GB – 1049 euro.

Wbrew wcześniejszym plotkom, które twierdziły, że Samsung Galaxy S6 będzie w minimalnej wersji z 64 GB, Galaxy S6 ma być dostępny także w wersji z 32 GB pamięci. Na ile te informację odnośnie ceny są prawdziwe? Tego nie wiadomo. Według redaktorów z Androidpit informacja pochodzi z zaufanego źródła, zbliżonego do Samsunga. Czy tak będą plasować się ceny? Tego dowiemy się być może na konferencji, która startuje już 1 marca.

A w jakich kolorach będzie dostępny Samsung Galaxy S6? Jak donoszą zachodnie serwisy, nadchodzący flagowy okręt z serii S będzie dostępny w czterech kolorach – granatowym, zielonym, złotym oraz białym. Osobiście smuci mnie to, że S6 w dniu premiery nie będzie w wersji czarnej. Osobiście preferuje smartfony tylko w czarnej wersji. Pewnie zmieni się to po kilku tygodniach i Samsung pokaże także tą wersję.

Wersje kolorystyczne Samsunga Galaxy S6 / fot. SamMobile
Wersje kolorystyczne Samsunga Galaxy S6 / fot. SamMobile

 

źródło: ANDROIDPIT, SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 replies on “Poznaliśmy ceny Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S Edge. Znamy też kolory”

 • Thiago_GalaxyAlpha
  3 lutego 2015 at 17:18

  „Mogliśmy poznać wymiary telefonu”, a ile one wynoszą i czy to jest oficjalna informacja? Ostatnio oglądałem na kanale Roberta filmik w którym mówił, ze wie ile cali będzie miał ekran w S6, ale nie może powiedzieć.

  • 3 lutego 2015 at 17:28

   Wymiary Galaxy S6 to 143,5 x 70,7 x 7,2 mm i jest to nieoficjalna informacja.

 • Janek
  3 lutego 2015 at 19:57

  Czyli S6 nie będzie pozwalała mieć karty pamięci? :/….