Zbliżają się targi MWC 2015 w Barcelonie, a tym samym konferencja Samsung Galaxy UNPACKED 2015. Już wiemy, że właśnie tam poznamy kolejnego flagowca z serii Galaxy S. O Galaxy S6 wiemy już naprawdę sporo i choć nadal są to nieoficjalne informacje, w mniejszym bądź większym stopniu nakreślają to, czym Koreańczycy będą chcieli nas zaskoczyć. Wiem, że wielu z Was chciałoby tam być i uczestniczyć w konferencji na żywo. Samsung daje taką możliwość.

W ciągu roku mamy trzy najważniejsze wydarzenia, gdzie producenci z całego świata pokazują swoje nowości. Najbliżej, bo w Berlinie są targi IFA, trochę dalej, ale nadal w Europie jest MWC (Barcelona, Hiszpania), a prawdziwa wyprawa szykuje się dopiero wtedy, jak chcemy pojechać (choć tutaj lepiej pasuje słowo polecieć) na CES do Las Vegas. W analogicznej kolejności można też przedstawić wysokość kosztów takiej wycieczki – IFA najtaniej, a CES najdrożej. Żeby dostać się do Barcelony trzeba wziąć pod uwagę koszt przelotu, zakwaterowania, wydatków na miejscu i przede wszystkim wejściówki, która do tanich nie należy (o ile nie ma się przepustki prasowej). Sumując to wszystko może wyjść nawet kilka tysięcy.

Jest jednak szansa, by dostać się na MWC i obejrzeć na żywo konferencję Galaxy UNPACKED 2015 zupełnie za darmo. Samsung przygotował konkurs, gdzie główną nagrodą są dwa bilety na wyjazd do Barcelony (od 28 lutego do 2 marca) dla jednego z uczestników i osoby towarzyszącej. Nagroda obejmuje wszystko związane z przelotem, hotelem i wejściem na Galaxy UNPACKED. Co trzeba zrobić? To też nic trudnego, ale wymaga oryginalności i kreatywności. Głównym zadaniem w konkursie jest udzielenie jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie – Jak według Ciebie będzie wyglądał najnowszy smartfon Samsung Galaxy? Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie unpacked.samsung.pl.

To idealna okazja, by dostać się do Barcelony i zobaczyć Galaxy S6. Przed udziałem w konkursie trzeba obowiązkowo zapoznać się z regulaminiem, który można znaleźć tutaj. To jak, macie już pomysł jak będzie wyglądał najnowszy Galaxy?

źrodło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *