Mamy świetną wiadomość dla posiadaczy Samsunga Galaxy Note II. Jak poinformowali pracownicy z polskiego oddziału Samsunga na Twitterze, Galaxy Note II otrzyma aktualizację do najnowszego Androida 5.0 Lollipop. Jest to już oficjalna informacja.

Co tydzień, na portalu społecznościowym Twitter, ma miejsce spotkanie z rzecznikiem prasowym polskiego oddziału Samsunga, który odpowiada na pytania zadawane przez użytkowników. To właśnie podczas tego spotkania Olaf Krynicki potwierdził, że Galaxy Note II zostanie zaktualizowany do Androida Lollipop. Tutaj warto dodać, że cała akcja dzieję się pod hashtagiem #GZR, tak, aby żadnej ważnej informacji nie przegapić. Co prawda wiadomość o Lollipopie dla Note II krąży w sieci od bardzo dawna, ale teraz mamy już oficjalne potwierdzenie tych plotek.

Cieszy więc fakt, że w końcu Note drugiej generacji dostanie taki update również w Polsce, lecz powinno to się odbyć już dawno temu. Najbardziej ucieszyć się powinny osoby, które posiadają Galaxy Note II. Tym bardziej, że smartfon swoją premierą miał ponad dwa lata temu, a sam proces aktualizacji przewidziany jest do 18 miesięcy. Tak więc należy się pochwała dla Samsunga, że nie porzucił do końca swojego leciwego flagowca.

Niestety rzecznik Samsung Polska nie zdradził kiedy dokładnie aktualizacja się pojawi. Sądzę natomiast, że będzie to dopiero po tym, jak Galaxy Note 3 otrzyma Lollipopa. Na tą chwilę też nie wiemy na kiedy jest przewidziany update dla Note 3. Pozostaje nam tylko czekać.

Przypominamy, że wczoraj rozpoczęła się aktualizacja do Androida 5.0.1 Lollipop dla Galaxy Note 4, o czym więcej przeczytacie klikając tutaj.

źródło: SamsungPolska (Twitter)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “To już pewne! Samsung Galaxy Note II otrzyma Androida 5.0 Lollipop!”

  • prezes
    13 lutego 2015 at 10:21

    NOTE 3 JEST AKTUALIZACJA DO ANDROIDA 5.0

    • 13 lutego 2015 at 12:17

      Tak wiemy, wpis jest tworzony 🙂 Dzięki za czujność.