Od kilku tygodni na polskim rynku można znaleźć dwa modele smartfonów Samsunga z rodziny Galaxy A. Jest Galaxy A3 i Galaxy A5, a do pełni szczęścia brakuje tego największego, czyli phabletu Galaxy A7 z 5,5-calowym ekranem. Nie ma jeszcze potwierdzonej informacji czy ten model zawita do Polski, ale jest to coraz bardziej prawdopodobne. Galaxy A7 jest już do kupienia u naszych zachodnich sąsiadów.

Najnowsza seria Galaxy A od Samsunga to milowy krok do przodu w kwestii designu smartfonów. Trochę zaczerpnięte z Galaxy Alpha, trochę z Galaxy Note 4 i w rezultacie mamy świetnie wykonane i prezentujące się urządzenia. Wreszcie tworzywo sztuczne zostało zastąpione wysokiej jakości aluminium, a do tego dochodzi bardzo smukła budowa. Grubość smartfonu Galaxy A7 to zaledwie 6,3 mm, co już na papierze robi duże wrażenie.

Samsung Galaxy A7 jest coraz bliżej nas, bo już trafił do Europy i jest dostępny w Niemczech. Oferta pojawiła się w niemieckim Amazonie, więc poznaliśmy też europejską cenę smartfonu. A ta została ustawiona na poziomie 499 euro, co w bezpośrednim przeliczeniu po dzisiejszym kursie daje nam około 2070 złotych. Ile rzeczywiście Galaxy A7 może kosztować w Polsce, o ile w ogóle do nas trafi? Patrząc na różnicę między Galaxy A3 i Galaxy A5 i fakt, że Galaxy A7 to najlepszy model z tej serii, stawiam, że zostanie wyceniony na 1999-2099 złotych.

źródło: Amazon przez tabtech

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *