Parę dni temu świat obiegła informacja, co znajdowało się w tajemniczym pudelku, które Motorola rozesłała do wybranych redakcji. W środku był smartfon, a dokładniej druga generacja budżetowego modelu Motorola Moto E. Nie spodziewałem się, że smartfon szybko zawita do polskich sklepów, a tu taka niespodzianka. Moto E można już zamówić w Polsce.

Motorola ponownie chce powalczyć w budżetowej klasie smartfonów i o względy użytkowników, którzy szukają taniego, ale dobrego smartfonu. Zacznijmy od tego, jak trudno znaleźć dobry smartfon za około 500-600 złotych. Kilka miesięcy sam przez to przechodziłem i takie propozycje można policzyć na palcach u jednej ręki. Jest Asus Zenfone 4, można też do tej grupy zaliczyć Microsoft Lumia 535 i teraz dochodzi druga generacja Motoroli Moto E. Wszystko za sprawą tego, że została w Polsce wyceniona na 599 złotych i jest to najtańszy albo jeden z najtańszych smartfonów z LTE na naszym rynku.

Motorola Moto E LTE jest dostępna w dwóch kolorach – czarnym i białym, a jako pierwszy do swojej oferty dodał ją X-KOM. Jeśli zamówimy smartfon do 6 marca, a w zamówieniu wpiszemy specjalny kod rabatowy, otrzymamy w prezencie kartę microSD o pojemności 16 GB. Wysyłka pierwszym zamówień ma być realizowana już od 3 marca.

To jak, kto zainteresowany nową Motką?

źródło: X-KOM przez gsmManiaK

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Nowa Motorola Moto E LTE już w sprzedaży w Polsce. Znamy cenę!”

  • pemose pemose
    1 marca 2015 at 13:41

    To mi się podoba ! Dopiero co została zaprezentowana a już można ją kupić ! Brawo Motorola ! Choć osobiści mnie się nie podoba 🙂