Bez dwóch zdań, po dobrze przyjętym LG G3, czwarte urządzenie z flagowej serii G, to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier. Część informacji o urządzeniu zaprezentowało samo LG, zdradzając chociażby, że zamierza zaatakować rynek doskonałą jakością zdjęć dzięki zastosowaniu przesłony f/1.8. Teraz zaś, dzięki niezawodnemu @EveLeaks, poznaliśmy prawdopodobny wygląd LG G4.

Warto dopowiedzieć w tym miejscu o dość ciekawym zagraniu, na jakie LG rzekomo zdecydowało się w kwestii procesora. Z sobie znanych powodów, LG G4 nie będzie napędzane najnowszym Snapdragonem 810. Wiele wskazuje na to, że sercem urządzenia będzie starszy model 808. Czyżby chodziło o nagrzewanie się urządzenia? Tego zapewne dowiemy się w kolejnych tygodniach.

LG G4 / fot. AndroidCentral
LG G4 / fot. AndroidCentral

 

Ekran urządzenia, zgodnie z tradycją zapoczątkowaną przez G3, będzie posiadał przekątną 5,5 cala pracujący w rozdzielczości WQHD. Mówi się także o 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB ROM wraz ze wsparciem slotu kart microSD.

LG G4 / fot. AndroidCentral
LG G4 / fot. AndroidCentral

 

Parę słów o aparatach. Główny moduł będzie posiadał matrycę 16 Mpx f/1.8, rzecz jasna zdolną do rejestrowania materiału w 4K. Ostatnie materiały od LG jednoznacznie sugerują, że Koreańczycy postawili sobie za cel przebicie Samsunga Galaxy S6, którego aparat jest bez wątpienia jednym z lepszych na rynku. Przednia kamera, w zależności od źródeł, będzie oddawała użytkownikom aparat o matrycy 7 Mpx bądź 8 Mpx, w tej kwestii wiodące portale nie są w stu procentach zgodne.

LG G4 / fot. AndroidCentral
LG G4 / fot. AndroidCentral

 

Warto zwrócić uwagę na tył urządzenia, bo tylna obudowa została w oryginalny sposób zaprojektowana. Smartfon wygląda tak, jakby został pokryty skórą, choć w rzeczywistości może się okazać, że jest to materiał idealnie ją naśladujący (podobnie jak to miało miejsce z powierzchnią np. w Galaxy Note 4). Nie mniej prezentuje się to dobrze, a przeszycia na środku nadają jeszcze bardziej gustownego wyglądu.

źródło: androidcentral.com, @evleaks

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Wyciekają kolejne zdjęcia LG G4. Nowy flagowiec LG w pełnej krasie!”

  • Adam
    13 kwietnia 2015 at 08:48

    Ten brąz jakiś brzydki 🙂