Już dzisiaj wieczorem kilkoro szczęśliwców obejrzy przedpremierowy seans filmu Avengers: Czas Ultrona, a to wszystko za sprawą naszego konkursu, gdzie do wygrania były trzy wejściówki. Ja do kina wybieram się dopiero w piątek, ale już się nie mogę doczekać, bo od małego jaram się Uniwersum Marvela jak teściowa nową podłogą w przedpokoju. Pewnie dla wielu z Was ulubioną postacią jest Iron Man, prawda? A co powiecie na specjalną wersję Samsunga Galaxy S6 Edge w czerwono-złotym kolorze? 

Kilka tygodni temu mogliśmy zobaczyć limitowane wersje najnowszych smartfonów Samsunga, które były przygotowane z myślą o bohaterach filmu Avengers. Wtedy też nie było żadnych konkretnych informacji, kiedy i czy w ogóle smartfony z Hulkiem, Thorem czy Iron Manem się pojawią. To co wcześniej wydawało się fejkiem, teraz nabiera zupełnie nowego znaczenia. Wygląda na to, że współpraca Samsunga z firmą Marvel trwa w najlepsze, bo edycja specjalna z Iron Manem rzeczywiście powstanie.

Lee Young-hee, czyli szefowa marketingu dot. urządzeń mobilnych w jednej z rozmów po premierowym seancie filmu Avengers w Korei Południowej potwierdziła, że Galaxy S6 Edge „Iron Man Edition” na pewno będzie w kolorze czerwonym, a pozostałe szczegóły wyglądu smartfonu są jeszcze ustalane z Marvel Studio. Najważniejsze jest jednak to, że specjalna edycja smartfonu pojawi się na rynku pod koniec tego miesiąca lub na początku czerwca. Cena nie została jeszcze podana, ale sama fakt, że taka wersja powstanie, na pewno rozgrzewa wszystkim do koloru, jakim pokryta się zbroja Tony’ego Starka. Ja czekam i tak w ogóle to „shut up and take my money!”.

źródło: KoreaTimes przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “A jednak! Będzie Samsung Galaxy S6 Edge w specjalnej edycji z Iron Manem”

  • Kamil
    23 maja 2015 at 13:25

    Czy ta limitowana edycja pojawi się również na rynku Polskim? Bo nie jest to jednoznacznie napisane 😉