Od czasu premiery nowych smartfonów Samsunga z linii Galaxy S pojawiły się spekulacje o specjalnej wersji z motywami filmu The Avengers: Czas Ultrona. Będzie, nie będzie? I znowu jesteśmy w sytuacji, gdie spekulacje się potwierdziły. Samsung Galaxy S6 Edge w wersji z Iron Manem miał pojawić się pod koniec maja i rzeczywiście tak się stało. Zobaczcie jak wygląda Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition.

Już sama nazwa sporo nam zdradza o nowej wersji flagowca. Poza tym, że wszystko – nie tylko smartfon, ale i cały zestaw – wygląda jak smartfon Tony’ego Starka to będzie dostępny w mocno ograniczonej ilości. Jak podaje główny oddział firmy Samsung, Galaxy S6 Edge z Iron Manem jest osiągalny w wybranych krajach. Choć ich lista nie została wyszczególniona, wiemy jedno – na pewno będzie dostępny w Korei Południowej i zapewne nie zobaczymy go w Polsce. Cena też jest zagadką (jeszcze), ale patrząc na tą wersję, jest warta każdych pieniędzy.

Samsung Galaxy S6 Edge w limitowanej edycji jest zachowany w charakterystycznych kolorach jakie znamy z pancerzu Iron Mana. W sumie to smartfon poza kształtem ma niewiele wspólnego ze standardową wersją Edge’a. Diametralnie zmieniło się opakowanie, które nie tylko nawiązuje do Iron Mana i pokazuje owoc współpracy Samsunga z Marvelem, ale też jest sporo większe ze względu na dołączoną do zestawu specjalną odsłonę bezprzewodowej, okrągłej ładowarki, która swoim wyglądem przypomina reaktor łukowy. Każdy element zestawu jak słuchawki czy ładowarka jest zapakowany w osobne pudełko. W środku można też znaleźć przezroczyste etui, które też jest miłym dodatkiem.

Nie przedłużając, odpalcie powyższy film, żeby zobaczyć jak to wszystko się prezentuje. Samsung przygotował krótki, ale jakże treściwy unboxing limitowanej wersji Galaxy S6 Edge. Ja chcę, a Wy?

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 replies on “Tak wygląda Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition. Jest oficjalny unboxing!”

 • Migot
  26 maja 2015 at 10:33

  Bedzie w polsce?

  • 26 maja 2015 at 14:04

   Tego jeszcze nie wiemy, nie ma potwierdzonej informacji, ale nie liczyłbym na to.

 • 26 maja 2015 at 13:31

  Świecąca ładowarka Qi wymiata.

 • AndrzejD
  26 maja 2015 at 20:56

  Przepiękny! Szkoda, że będzie dostępny w tak małej ilości egzemplarzy (tylko dla najbogatszych świata) 🙁