OnePlus to stosunkowo młoda firma z Chin, która powstała pod koniec 2013 roku. W swojej ofercie jak dotąd posiada tylko jeden smartfon, którym jest OnePlus One, uważany za „zabójcę flagowców”. Niewątpliwie mogłoby się tak stać, gdyby nie było tych nieszczęsnych zaproszeń do jego zakupu. Na szczęście nie ma już tego typu ograniczeń i smartfon wciąż pozostaje świetną alternatywą dla niektórych smartfonów. Miejmy nadzieję, że przy jego następcy nie będzie takich niespodzianek. Co ciekawe, w sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo przedstawiają drugą generację One’a, a mianowicie OnePlus Two.

Jak dowiadujemy się ze strony PhoneArena, jeden z ich czytelników przestał im na skrzynkę pocztową zdjęcia, na których widać nadchodzącego OnePlus Two. Dwie fotografie, które pokazują przód oraz tył urządzenia. Jak to bywa przy takich wyciekach zdjęcia są słabej jakości, ale sokole oko i tak może dostrzec kilka szczegółów.

Mnie w pierwszej kolejności rzuciły się cienkie ramki na przodzie smartfonu i to ze wszystkich stron, co prezentuje się znakomicie. Inną rzeczą są głośniki stereo, które umiejscowione są jak te w Xperia Z3+, co niewątpliwie dodaje kilka punktów do wyglądu. Wydaje się też, że ramki wokół urządzenia są wykonane z metalu, też tak uważacie? Dodatkowo na tylnej obudowie pod aparatem na pionowym pasku prawdopodobnie ulokowano czytnik linii papilarnych. Takie zagranie ze strony chińskiego producenta jest realne, zważywszy na to, że ta technologia szturmem wkracza na rynek smartfonów.

OnePlus Two - prawdopodobny wygląd / fot. PhoneArena
OnePlus Two – prawdopodobny wygląd / fot. PhoneArena

 

OnePlus Two zostanie zaprezentowany za niecały miesiąc, a dokładniej 27 lipca i jest to oficjalna informacja. Jak wiemy firma kieruje się tym, że produkuje mocne smartfony w przystępnej cenie. Miejmy nadzieję, że w tym wypadku będzie podobnie i to bez jakiś ograniczeń w postaci zaproszeń. Z najnowszych informacji, druga generacja OnePlus ma mieć ekran o przekątnej od 5,5 do 5,7 cali, ośmiordzeniowy procesor, grafikę Adreno 430 oraz 4 GB pamięci RAM. Ciekawym rozwiązaniem ma być też nowy port USB typu C, pozwalający użytkownikom wsadzanie kabla do „góry nogami”.

źródło: PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *