Premiera kolejnego pogromcy flagowców od OnePlus dopiero przed nami, ale już teraz możemy zobaczyć jak smartfon wygląda w pełnej okazałości. Wszystko za sprawą wycieków, które nieco psują atmosferę oczekiwania na oficjalną prezentację. Premiera odbędzie się już za około 9 godzin (planowany start konferencji o 4:00 nad ranem), ale ci, którzy nie chcą czekać, już teraz mogą zobaczyć OnePlus Two.

Pomimo głupiego systemu zaproszeń i ograniczonej dystrybucji trzeba przyznać, że OnePlus One był niezłym smartfonem, bo do dzisiaj słyszy się, że ktoś planuje jego zakup. Następca, choć nie wiadomo czy będzie to OnePlus Two czy może OnePlus 2 z pewnością będzie równie popularny, bo od pojawienia się pierwszych informacji na jego temat wzbudza spore zainteresowanie. W sieci za sprawą jednego z beta-testerów pojawiły się świetnej jakości zdjęcia, na których jest kolejny smartfon od OnePlus. Zobaczcie sami jak wygląda.

OnePlus Two / fot. chinaleakking (XDA)
OnePlus Two / fot. chinaleakking (XDA)

 

OnePlus Two jest z pewnością większy od swojego poprzednika, ma ta „piaskową”, szorstką obudowę z tyłu i w mojej opinii prezentuje się znacznie lepiej. Na zdjęciach można zauważyć, że OnePlus Two będzie miał aparat z podwójną diodą LED i być może laserowym pomiarem ostrości. Widać, też fizyczny przycisk pod ekranem, w którym skrywa się czytnik linii papilarnych, a na dole głośniki stereo i nowe złącze microUSB 3. generacji. To, co najbardziej przyciąga wzrok jest jednak umieszczone na jednej z krawędzi i wygląda jak przesuwany przycisk, podobny do tego, który jest w iPhone’ach i służy np. do blokowania telefonu. W OnePlus Two nie jest pewne do czego będzie służył, ale być może też do blokady ekranu.

OnePlus Two / fot. chinaleakking (XDA)
OnePlus Two / fot. chinaleakking (XDA)

 

Widać też, że OnePlus Two będzie miał zdejmowaną tylną pokrywę, ale chyba tylko dlatego, by dać nam dostęp do złączy na karty SIM. smartfon obsługuje tryb dual SIM. Wszystkich szczegółów dowiemy się jutro rano, ale już teraz widać, że smartfon zapowiada się dobrze. A Wy jak myślicie? Czekamy zatem na oficjalną specyfikację.

źródło: XDA Developers

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *