Kilka dni temu pierwszy raz mogliśmy spojrzeć na następcę okrągłego smartwatcha od Motoroli. Moto 360 drugiej generacji pojawił się w pewnym filmie, który szybko wyparował z sieci i z którego pozostała tylko jedna grafika. Teraz mamy kolejną porcję zdjęć i możemy jeszcze bardziej przyjrzeć się drugiej generacji smartwatcha.

Coś czuję, że na zbliżających się targach IFA 2015 w Berlinie poznamy kolejny smartwatch od Motoroli. Nie wiadomo czy będzie to osobne wydarzenie, ale biorąc pod uwagę to, że Motorola została przejęta przez Lenovo, premiera może odbyć się już 2 września, na dwa dni przed oficjalnym startem targów. Jest to możliwe, bo w końcu europejska premiera Moto 360 miała miejsce w ubiegłym roku, właśnie na IFA.

Na zbliżającą się premierę mogą wskazywać też coraz częściej pojawiające się informacje o Moto 360 2. generacji. Tym razem mamy kolejne zdjęcia, na których widnieje tajemniczy (jeszcze) smartwatch. Jeśli rzeczywiście jest to następca Moto 360 to widać, że projektanci odeszli trochę od tego minimalistycznego designu, którym charakteryzowała się pierwsza generacja i chcą, by smartwatch wyglądał jeszcze bardziej jak typowy naręczny czasomierz. Można to zauważyć między innymi po pasku, który nie jest już schowany pod obudową.

Mówi się, że Moto 360 drugiej generacji będzie dostępna w dwóch rozmiarach, różniących się także między sobą pojemnością baterii.

źródło: HDBlog przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Czy tak wygląda Moto 360 drugiej generacji? Są kolejne zdjęcia”

  • AndrzejD
    24 sierpnia 2015 at 15:14

    Moim zdaniem będzie to najciekawsza propozycja smartwatcha ;)_

  • osxuser
    24 sierpnia 2015 at 23:22

    Dla prawdziwych cebulaków.