Smartwatch nie powinien być tylko komunikacyjnym rozserzeniem naszego smartfona. Skoro nosimy go na ręcę i skoro pokazujemy go częściej niż smartfon, to powinien być ładny i w pewien sposób wyrażać naszą osobowość. Ja co prawda za złotem nie przepadam, ale z pewnością znajdą się osoby, którym nowa wersja smartwatcha LG Watch Urbane przypadnie do gustu.

Jeśli lubicie drogą biżuterię to LG Watch Urbane Luxe jest dla Was. Wszystko za sprawą obudowy, która została pokryta 23-karatowym złotem i paska wykonanego ze skóry aligatora w kilku różnych kolorach. Wszystko to zapakowane w gustowne, drewniane pudełko. Za taką przyjemność przyjdzie zapłacić około 1200 dolarów, co stanowi równowartość około 4500 złotych. Sporo, ale to ciągle kilka razy mniej niż najdroższa wersja Apple Watch’a. Ekskluzywny smartwatch od LG ma pojawić się w sprzedaży już w październiku i będzie dostępny w limitowanej ilości. Będzie tylko 500 sztuk tego naręcznego gadżetu, z których każda zostanie ozdobiona unikalny numerem.

LG Watch Urbane Luxe / fot. LG
LG Watch Urbane Luxe / fot. LG

 

Wnętrze smartwatcha jest identyczne jak w standardowej wersji LG Watch Urbane, którą poznaliśmy na targach MWC 2015 w Barcelonie. Dla przypomnienia mamy okrągły ekran o rozdzielczości 320 x 320 pikseli, czterordzeniowego Snapdragona 400, pół gigabajta pamięci RAM i baterię 410 mAh. Watch Urbane Luxe ma trafić do oferty przedsprzedażowej i będzie do nabycia w sklepie REEDS Jewelers.

źródło: LG

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *