Z najnowszą wersją Lollipopa działa już Galaxy Note 4 z Exynosem, ale jakiś czas temu tę wersję systemu otrzymał też wariant z procesorem Snapdragon od Qualcomma. Co ciekawsze, mowa tutaj o aktualizacji dla smartfonów zakupionych w Polsce. Po fali aktualizacji dla Samsunga Galaxy Note 4 w różnych regionach, przyszedł czas na Note’a z jednostronnie zakrzywionym ekranem. 

Samsung Galaxy Note Edge ma najbardziej zakrzywiony ekran ze wszystkich Galaxy i mimo tego, że tylko z jednej strony, to tez najbardziej funkcjonalny. Niestety „chorował” na podobne problemy, co inne smartfony z Androidem 5.0 Lollipop. Jak informują zagraniczne serwisy, chyba przyszedł ratunek, bo Samsung rozpoczął proces aktualizacji Note Edge do wersji 5.1.1 Lollipop. Aktualizacja póki co pojawiła się w Rosji (SER), ale z pewnością zmierza też do innych krajów.

Android 5.1.1 Lollipop ma usunąć wszelkie błędy i niedociągnięcia poprzedniej wersji, które okazały się bolączką dla użytkowników. Przynajmniej w teorii, bo w przypadku Galaxy Note 4 i tak nie wszystko zostało poprawione. Aktualizację można pobrać w trybie OTA lub podłączając smartfon do komputera. Dajcie znać, jak u Was pojawi się aktualizacja.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *