Aktualizacja. Ten termin w dziedzinie smartfonów budzi chyba najwięcej emocji wśród użytkowników. Wiadomo jak z nimi jest. Raz pojawiają się szybko, a innym razem musimy trochę dłużej poczekać. Raz nowe oprogramowanie przynosi ze sobą sporo usprawnień i smartfon działa lepiej, a czasem jest to totalna wpadka producenta. W ostatnim czasie już kilku producentów zapowiedziało aktualizacje Androida 6.0 dla swoich urządzeń. W tych zapowiedział znalazła się również firma LG, która, po udostępnieniu jej dla G4, rozpoczęła aktualizację dla poprzednika, czyli LG G3.

Za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter, polski oddział LG oficjalnie potwierdził rozpoczęcie aktualizacji dla G3 do Androida 6.0 Marshmallow. Niewątpliwie z tej informacji najbardziej ucieszą się użytkownicy tego modeli. Od czasu update’u do Lollipopa minęło już ponad rok. Można więc przypuszczać, że jest to już ostatnia tak duża aktualizacja dla tego modelu. Nowe oprogramowanie standardowo poprawia napotkane błędy oraz ma wpłynąć na jeszcze stabilniejszą pracę. Mamy nadzieję, że osiągi na baterii będą jeszcze lepsze.

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem LG G3, a nie chcecie wydawać dużo pieniędzy na flagowca, to G3 może być dobrą opcją. Jest to flagowiec z 2014 roku, więc urządzenie nadal jest dość mocne, a wpakowanie w niego teraz Marshmallowa, czyni go jeszcze lepszym „kąskiem”. Jeśli maci dylemat i nie wiecie, co dokładnie smartfon oferuje, to zapraszam Was do naszej recenzji LG G3.

źródło: LGPolska (Twitter)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Krótko: Aktualizacja Android 6.0 Marshmallow dla LG G3 już w Polsce”

  • Dankan
    30 grudnia 2015 at 12:49

    Lg potwierdził rozpoczęcie aktualizacji …hmmm gdzie,kiedy,jak artykuł nic nowego nie wnosi :9

  • rtyrty
    21 stycznia 2016 at 13:35

    Działa extra, teraz g3 smiga jak należy. Baterie tez lepiej trzyma.