W zeszłym tygodniu Samsung udostępnił Androida 6.0 Marshmallow w wersji beta dla Galaxy S6 i Galaxy S6 edge. To oznacza, że finalna wersja najnowszego Androida na te urządzenia zbliża się wielkimi krokami. Udostępnienie oprogramowania beta umożliwiło nam poznać jak wygląda Android 6.0 na tych urządzeniach.

Serwis SamMobile udostępnił sporo zdjęć z Galaxy S6 i S6 edge w roli głównej, którym wgrano Androida 6.0 Marshmallow w wersji beta. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak finalna wersja będzie się prezentować. Jak sami widzicie, nowa wersja zielonego robocika przynosi wiele zmian w interfejsie. Pasek stanu, na którym pojawiają się powiadomienia, będzie w kolorze białym, a nie niebieskim jak jest obecnie. Zmian doczekały się również niektóre ikony aplikacji. Jeśli komuś nie spodoba się nowy wygląd Androida 6.0 Marshmallow, zawsze będzie mógł zmienić motyw, a tych coraz więcej przybywa. Inną zmianą, a raczej dodatkiem, jest dodanie w aparacie w trybie Pro czasu otwarcia migawki.

Jakby nie patrzeć zmian jest dosyć sporo. Aktualizacja Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 edge będzie niewątpliwie zauważalna dla posiadaczy tych modeli. To chyba dobrze, nie? Niestety nie wiadomo jaki kraj będzie pierwszy i kiedy dokładnie nowe oprogramowanie trafi do S6 i S6 edge. Śledźcie nasz profil na Twittrze, Facebooku i naszą stronę, to dowiecie się o tym jako jedni z pierwszych. Jeśli ktoś chce zobaczyć więcej zdjęć, to odsyłam do źródła.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 replies on “Tak prezentuje się Android 6.0 Marshmallow na Galaxy S6 i Galaxy S6 edge”

 • Tomasz Borkowski
  1 stycznia 2016 at 12:47

  Udało mi się dowiedzieć od znajomego pracującego w Samsungu, że update ma pojawić się w Polsce ok. 20 stycznia.

  • 1 stycznia 2016 at 13:34

   To fajnie. Oby nie było opóźnienia 🙂

   • Michal
    2 stycznia 2016 at 14:40

    Czyli kolo czerwca system bedzie połatany z najgorszych dziur 🙂

  • Sebastian Bittner
   1 stycznia 2016 at 19:27

   dzięki za takie informacje .

  • Mariusz G.
   6 stycznia 2016 at 10:24

   super,:) ciekawe dlaczego samsung na FB odpowiada ciągle to samo-że nic nie wiedzą.. :). na szczęscie ja cieszę się już androidem 6.0.1 od miesiąca 🙂 Bo to co robi Samsung to porażka, byłem z nim 5 lat ale wkurzenie sięgneło zenitu i skończyłem z tą farsą nazywaną Samsung z Lagwizem 🙂

   • Tomasz Borkowski
    10 stycznia 2016 at 12:12

    Zgadzam się z Tobą, ja jednak jestem ich wiernym klientem od wielu lat. Cały sprzęt w domu to Samsung i nidgy to się nie zmieni.

    • Mariusz
     10 stycznia 2016 at 22:48

     Szcztyt glupoty:) ale Twoja kasa, Twoje nerwy. Ja preferuje sprzęt ktory jest wart swojej kasy a producent o mnie dba ale co ja tam wiem:)