Wczoraj poznaliśmy najnowszy smartfon od Meizu, a dzisiaj trafił już do przedsprzedaży. Ale tak to już przeważnie bywa z tymi najnowszymi smartfonami. Niemal od razu po premierze w pre-orderze pojawił się Samsung Galaxy S7, podobnie było też z Huawei P9. Meizu Pro 6, bo to teraz o nim mowa, dał się poznać jako nieźle wyglądający, bardzo wydajny i atrakcyjny cenowo flagowiec, którego już można zamawiać. 

Muszę przyznać, ze Meizu Pro 6 pozytywnie mnie zaskoczył. Poniekąd miał na to wpływ design (który swoją droga był już nam znany przed premierą), ale głównie wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED o przemyślanej wielkości i rozdzielczości (połączenie 5,2 cala z Full HD), wykrywający dodatkowo siłę nacisku dzięki 3D Press i aparat z lampą doświetlającą, która składa się z aż 10 diod LED (trzeba przyznać, że to coś nowego w smartfonach).

Meizu Pro 6 / fot. OppoMart
Meizu Pro 6 / fot. OppoMart

 

Smartfon pojawił się w ofercie przedsprzedażowej w jednym z zagranicznych sklepów internetowych. Co ważne, jest to wersja międzynarodowa dostępna w wersji z 32 GB lub 64 GB i trzech kolorach – szarym, srebrnym i złotym. Za Meizu Pro 6 z 32 GB pamięci wewnętrznej trzeba zapłacić 429 dolarów (około 1700 złotych), a za dwukrotnie większą przestrzeń na dane musimy dopłacić dodatkowe 80 dolarów, co łącznie daje nam sumę 509 dolarów (około 2000 złotych). Ceny są nieco wyższe niż te, które zostały podane podczas premiery, ale trzeba zaznaczyć, że dotyczyły wariantu na rynek chiński, smartfony oznaczone jako International Version zawsze są droższe. Z tego co widać, smartfon jest dostępny (In Stock), choć nie wiadomo w jakiej ilości.

Więcej o Meizu Pro 6 możecie dowiedzieć się z wpisu, który pojawił się podczas światowej premiery.

źródło: OppoMart przez ŚwiatAndroid

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *