Nie trudno zauważyć, że rozpoczął się czas kiedy w sklepach pojawia się coraz więcej różnego rodzaju promocji. Od sklepów z elektroniką po osiedlowy warzywniak pani Jadzi. I co ciekawe, będzie ich jeszcze więcej, bo niebawem okres przedświąteczny, start wyprzedaży i gdzieś tam jeszcze Czarny Piątek po drodze. Pisałem już o kilku promocjach na smartfony, ale pomyślałem, że warto przypomnieć Wam o jeszcze jednej, gdzie można dostać nowe okulary Samsung Gear VR 2 w prezencie.

Samsunga Galaxy S7 czy jego większej wersji z obustronnie zakrzywionym ekranem nikomu raczej nie trzeba przedstawiać. Oba smartfony należą do tych najlepszych w tym roku, wyróżniając się między innymi dopracowaną konstrukcją, wodoodpornością czy świetnym aparatem z błyskawicznym Auto Focusem. Są już w sprzedaży od kilku miesięcy, ale jeśli jeszcze się zastanawiacie nad zakupem któregoś z nich, to teraz jest dobry czas, by podjąć ostateczną decyzję. Wszystko dlatego, że jeszcze jest promocja, gdzie można za darmo dostać okularów wirtualnej rzeczywistości – Samsung Gear VR Lite lub nowszą wersję Gear VR 2, którą pokazano razem z Galaxy Note 7, a także nawigację Navitel na pół roku w standardowej cenie smartfonu. Oferta przedstawia się następująco:

Samsung Galaxy S7 + Gear VR Lite lub Gear VR 2 + Navitel na pół roku – 2999,00 złotych
Samsung Galaxy S7 edge + Gear VR Lite lub Gear VR 2 + Navitel na pół roku – 3399,00 złotych

Z moich informacji wynika, że promocja zostanie przedłużona i będzie obowiązywać także w październiku do wyczerpania zapasów. Oba smartfony są w wersji z 32 GB pamięci wewnętrznej i dostępne są w kilku kolorach. Jeśli zdecydujecie się na zakup pamiętajcie o jednej rzeczy – warto wybrać zestaw z nowymi goglami Gear VR 2, bo mają kilka usprawnień względem poprzedniej generacji. Raz, że lepiej się prezentują przez ten nowy, ciemny kolor, ale przede wszystkim są kompatybilne z wybranymi smartfonami Samsunga, tymi, które mają microUSB, ale też tymi z USB Type C (Galaxy Note 7 i być może przyszłe modele). Wszystko za sprawą przejściówek, które są w zestawie.

Promocja została przedłużona i trwa do 6 listopada 2016 roku lub do wyczerpania zapasów. Wszystkie szczegóły może znaleźć w regulaminie i na stronie Sferis.

wpis-wspolpraca-sferis

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge z nowymi okularami Gear VR 2 w prezencie”

  • samsung
    3 października 2016 at 18:59

    Kupiłem wczoraj w media expert s7+vr2 za 2999 😉 jeszcze w starej promocji s+vr 🙂

    • 3 października 2016 at 19:59

      I jak wrażenia? 🙂 Nawigację dostałeś w zestawie czy tylko Gear VR 2?