Już od jakiegoś czasu wspominam na galaktycznym o nowych funkcjach, które są wprowadzane w Instagramie. I choć o moderowaniu póki co cicho, to funkcja znana na Snapchacie jako My Story żyje i ma się dobrze. O dzisiejszej nowości wiemy od Rosjan, ale zrzuty ekranu i filmiki wyglądają na prawdziwe, więc warto się im przyjrzeć.

Tutaj tak naprawdę nie ma zbyt wiele do pisania. Według znalezionych w Internecie informacji, Instagram chce wprowadzić usługę transmitowania wideo na żywo. Wszystko brzmi całkiem ciekawie, a usługa jest doskonale znana z Facebooka, który od jakiegoś czasu jest właścicielem tego serwisu. Niestety, brak informacji kiedy i czy na pewno takie coś się pojawi, ale T Journal twierdzi, że znalazł już taką funkcję pomiędzy Instagram Stories na Androidzie. Jak widzicie, okienko posiada baner „Live” i pojawił się guzik „Go Insta!” rozpoczynający transmisję. Czy Instagram stanie się wreszcie insta, a raczej instant? Pożyjemy, zobaczymy.

Wideo, które pokazuje tę funkcję możecie zobaczyć tutaj, a kilka zrzutów ekranu z Instagrama załączam poniżej. Co o tym myślicie?

Instagram Story z banerem "Live"
Instagram Story z banerem „Live” / fot. PhoneArena

 

Przycisk "Go Insta!"
Przycisk „Go Insta!” / fot. PhoneArena

 

źródło grafiki głównej: PixaBuy
źródło: T Journal

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *