Od zawsze mówiłem, że trzeba zachęcić potencjalnego nabywcę jakimś porządnym dodatkiem żeby „w ciemno” zdecydował się wyrzucić z konta kilka tysięcy na smartfon. Tak, kilka, bo ceny tegorocznych flagowców przekraczają grubo 5 tysięcy złotych. Taki iPhone X w najbogatszej wersji, na przykład. Ale dzisiaj nie będzie o Apple, a o LG, dokładnie o ich najnowszym smartfonie LG V30, który według mnie powinien pojawić się w sklepach dobre kilka tygodni temu. Ale pojawi się w w listopadzie, a na zachętę ma być wartościowy gadżet. Jak mnie oczy nie mylą, to wiem co to będzie za gadżet. 

Nic dziwnego, że znowu zrobiło się głośno wokół LG V30, a to wszystko dlatego, że wszyscy zastanawiali się kiedy w końcu ten smartfon pojawi się w przedsprzedaży. Na to pytanie znamy już odpowiedź, bo ta pojawiła się przed weekendem. W skrócie, przedsprzedaż LG V30 ma ruszyć dokładnie 8 listopada, a jakoś po dwóch tygodniach, czyli 23 listopada będą realizowane odbiory i wysyłki do klientów. Ale bardziej zastanawiającą informacją było to, co dostaniemy razem ze smartfonem jeżeli zaklepiemy sobie swoją sztukę wcześniej. Miał być dodatek o wartości 1300 złotych i… zagadka rozwiązana.

Znamy szczegóły przedsprzedaży LG V30 w Polsce

Jak mnie oczy nie mylą w zestawie przedsprzedażowym razem z LG V30 dostaniemy świetne słuchawki Beoplay H4. Skąd to wiem? To proste. Wystarczyło spojrzeć na poniższą grafikę i połączyć kilka faktów. Po pierwsze, w pudełku widać słuchawki w kolorze białym z całkiem dużymi i jakby nie patrzeć charakterystycznymi nausznikami. Po drugie, była mowa o gadżecie za 1300 złotych, a akurat tak się składa, że Beoplay H4 na stronie producenta mają cenę 1299 złotych. No i po trzecie, LG V30 ma 32-bitowy DAC wykonany we współpracy z firmą Bang & Olufsen (widać też logo B&O Play z tyłu obudowy), który tym razem nie został wycięty ze smartfonu na polskim rynku. Wszystko zatem łączy się w piękną całość, więc mówcie mi Sherlock, choć na potwierdzenie tych informacji trzeba jeszcze trochę poczekać.

Przedsprzedaż LG V30 / fot. gsmmaniak

Co można napisać o samych słuchawkach? Beoplay H4 to jedne z popularniejszych i uznawanych słuchawek od B&O Play. Słuchawki bezprzewodowe, które łączymy przez Bluetooth, mają 40 mm przetworniki i są wykonane z najlepszych materiałów, więc przy pierwszym kontakcie wiadomo, że pieniądze nie poszły na marne, a do tego działają kilkanaście godzin na baterii (producent twierdzi, że maksymalnie 19 godzin ciągłego grania).

Słuchawki Beoplay H4 / fot. B&O Play

źródło: Euro, Beoplaygsmmaniak

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Przedsprzedaż LG V30. Te słuchawki mogą ją uratować!”

 • Maciej Trykowski
  23 października 2017 at 19:31

  Czyżby jednak słuchawki? Ale nie LG. 😛

  • 23 października 2017 at 20:14

   Wszystko wskazuje na to, że tak. I tak, nie od LG, bo LG chyba nawet nie ma słuchawek za 1299 złotych 😀

 • 5 listopada 2017 at 09:56

  Decyzję o kupnie uzależniłem od tego dodatku, bo niedawno kupiłem nowy telefon prawie 4tys nie dam za zmianę. Liczyłem na zestaw daydream view plus może Google buds i jakieś dodatki lg. Jednak słuchawki H4 nie są dla mnie nic warte. Każdy kto ceni sobie muzykę posiada już dobre słuchawki. Osobiście mam Def. Technology Symphony do których te H4 się nie przyczepia.

  Jedyny plus taki, że z lekkim sercem bym je sprzedał. Tylko czy ktoś to za 1000zl szybko kupi?