Przed świętami informowaliśmy Was o niespodziewanej decyzji Samsunga i dość szybkiej premierze nowych smartfonów ze średniej półki – serii Samsung Galaxy A (2018). Koreańczycy informowali wówczas, że sprzedaż rozpocznie się już w styczniu 2018 roku. Jak się okazuje, producent nie zwalnia tempa i dotrzymuje obietnicy, bo na stronie biura prasowego polskiego oddziału firmy poinformowano o przedsprzedaży.

Dla przypomnienia, jedynym oficjalnie dostępnym wariantem nowego modelu w Polsce, będzie mniejsza wersja, czyli Samsung Galaxy A8 (2018). Czym Samsung postanowił zachęcić do zakupu najnowszego średniaka już teraz?

Do każdego modelu dorzuci przyjemny i użyteczny dodatek w postaci karty microSDXC Evo Plus o pojemności 128 GB, która z pewnością będzie wystarczająca, nawet dla największych fanów fotografii i filmów. Przypomnę, że w przypadku tego modelu potencjalni nabywcy nie powinni narzekać na możliwości fotograficzne. Aparat główny z jasnym obiektywem f/1.7 powinien zapewnić świetne zdjęcia w każdych warunkach, które jakością mogą dorównać tym zrobionym Samsungiem Galaxy S7 czy Galaxy S8. Dodatkowo podwójna kamera przodu z trybem Live Focus także po wykonaniu zdjęcia, będzie umożliwiała tworzenie ciekawych artystycznych ujęć.

Samsung Galaxy A8 jest dostępny w obudowie w kolorze czarnym, złotym oraz fioletowo-szarym (Orchid Gray). Kolory urządzenia, które są obecnie oferowane w przedsprzedaży, pokrywają się z tymi, które będziemy mogli dostać w późniejszym terminie w regularnej sprzedaży.

Oferta promocyjna będzie obowiązywała w okresie od 8 stycznia 2018 roku do 18 stycznia 2018 roku. Czasu na decyzję nie ma dużo, a dodatkowo producent w swoim komunikacie prasowym, nie dodał wzmianki na temat ilości zestawów promocyjnych, które są objęte dodatkiem w postaci karty microSD. Postanowiłem jednak odrobinę zagłębić się w ofertę autoryzowanych partnerów handlowych i wynika z niej jednoznacznie, że oferta promocyjna może ulec przedwczesnemu zakończeniu w przypadku wyczerpania się ilości zapasów. Oznacza to tyle, że osoby zwlekające do ostatniego momentu z decyzją o zakupie mogą otrzymać model bez gratisu.

I na koniec niezbyt przyjemna informacja dla wszystkich zainteresowanych tym modelem. W grudniu informowaliśmy o prognozowanej cenie sprzedaży w wysokości 1999 złotych. Jak się okazało, będzie trochę drożej, bo oficjalna cena to 2099 złotych. Smartfona możemy zamówić u partnerów handlowych wymienionych na oficjalnej stronie przedsprzedażowej dedykowanej modelowi Galaxy A8.

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Zapłacisz tyle, żeby dostać kartę? Samsung Galaxy A8 2018 w przedsprzedaży”

 • Maciej Trykowski
  10 stycznia 2018 at 10:30

  Za taką cenę podziekuje.

  • jakubhab
   11 stycznia 2018 at 00:49

   No niestety… Tendencja cen raczej ma kierunek ten niemiły dla konsumentów i póki co, brak zapowiedzi zmian :/