Firmę Samsung można lubić bądź nie, ale nie da się jej odmówić tego, że ich flagowce są jednymi z najlepszych smartfonów na rynku. Można je nazwać mianem kompletnych – to będzie chyba najlepsze określenie. Świetny ekran w połączeniu z odpowiednią wydajnością i fantastycznym ekranem Super AMOLED to naprawdę dobre połączenie, które co roku przyciąga wielu konsumentów. Wiele wskazuje na to, że w okresie nadchodzącego Czarnego Piątku znajdzie się ich jeszcze więcej, bo promocji na pewno przybędzie. Mimo tego, że jeszcze jest trochę czasu do 23 listopada, to już teraz najnowsze modele z serii Galaxy S dostępne są w świetnych cenach na niemieckim Amazonie. 

Wydaje mi się, że Jeff Bezos wraz ze swoimi kompanami testuje cierpliwość wszystkich tych, którzy wyczekują Black Friday. Osobiście sam jeszcze przed tym wydarzeniem skusiłem się na Kindle Paperwhite 3, o którym pisałem kilka dni temu. Telefonu zmieniać nie zamierzam, ale wobec takich promocji ja ta dzisiejsza, ciężko przejść obojętnie.

Do rzeczy. Obecnie na stronie niemieckiego Amazonu możemy kupić Samsunga Galaxy S9 w kolorze czarnym za 499 euro z darmową wysyłką do Polski. Po wyrównaniu podatków cena zwiększa się do ok. 516 euro, ale żeby nie było tak strasznie, dostajemy gratis szybką 128 GB kartę microSD od Samsunga na przechowywanie własnych danych. Po obecnym kursie wychodzi około 2222 złotych.

Samsung Galaxy S9 w promocji na Amazonie
Samsung Galaxy S9 w promocji na Amazonie / fot. Amazon.de

Dużo? Być może, ale jak dotąd ciężko było o lepsze oferty. Gdyby jednak ktoś preferował większą przekątną ekranu niż w Galaxy S9, to dostępny jest również model Galaxy S9+ za finalną kwotę 588 euro, czyli około 2532 złotych, do którego także dostajemy kartę microSD o pojemności 128 GB.

Samsung Galaxy S9+ w promocji na Amazonie
Samsung Galaxy S9+ w promocji na Amazonie / fot. Amazon.de

Myślę, że oferty te bez wątpienia można uznać za uczciwie i co najmniej godne rozważenia. Dla przypomnienia, w chwili pisania tego tekstu, cena Samsunga Galaxy S9 w oficjalnym sklepie Samsunga lub większych sklepach z elektroniką wynosi 3199 złotych, ale można się też zmieścić w 3 tysiącach. Cena karty to z kolei około 120-150 złotych.

Zdjęcie głównie pochodzi z serwisu Flickr

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *