Od czasu pojawienia się Androida 9.0 Pie dla OnePlus 6 minęło już trochę czasu. Aktualizacja pojawiła się na początku listopada 2018 roku i z pewnością jest już na wszystkich egzemplarzach. Smartfon dostał sporo funkcji z OnePlusa 6T. Nie przeszkadza to jednak w ciągłym usprawnianiu tego smartfonu. Tym razem możemy liczyć na OxygenOS 9.0.3, który też wprowadza kilka ważnych zmian.

Lubię OnePlusa za ich urządzenia, kontakt z użytkownikami, aktualizacje i to w jaki sposób przekazują informacje. Może to dla niektórych jest błahostka, ale lubię, gdy razem z aktualizacją udostępniana jest pełna lista ze zmianami. Teraz też tak jest.

OxygenOS 9.0.3 wprowadza przede wszystkim najświeższe łatki bezpieczeństwa od Google z grudnia 2018 roku, ale jest też coś dla miłośników muzyki i bezprzewodowych słuchawek, bo nowa wersja wprowadza tuner do słuchawek Bluetooth. Zapewne są to pre-definiowane ustawienia, podobne do tych jakie można spotkać w smartfonach Xiaomi z MIUI. Poprawiono też działanie trybu nocnego w aparacie, ale też udoskonalono kwestie związane z łącznością Wi-Fi, Bluetooth i VPN.

Potwierdzam! OnePlus 6 dostaje aktualizację, a w niej wszystkie nowości z OnePlusa 6T

Aktualizacja udostępniana jest w trybie OTA, więc pewnie minie jeszcze kilka dni zanim pojawi się u wszystkich. Sprawdzałem u siebie, ale nowej wersji jeszcze nie mam, zapewne wskoczy niebawem. A jak jest u was?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 replies on “Aktualizacja OxygenOS 9.0.3 dla OnePlus 6. Co nowego?”