Często w sieci można trafić na różne rankingi ze smartfonami, które można kupić do określonej kwoty. I muszę was o czymś poinformować – jeśli szukacie smartfonu do około 1100 złotych to na pewno nie znajdziecie w takim zestawieniu Motoroli Moto Z3 Play. Wszystko przez to, że Motkę w tak genialnej cenie znajdziecie teraz tylko na Amazonie.

Moto Z3 Play raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, bo to jeden z popularniejszych, a na pewno ciekawszych modeli od Motoroli. Myślę, że nawet zestawiają ją z nową serię Moto g7 jest tak, że (nie ujmując oczywiście nowszej generacji g) w wielu kwestiach Zetka będzie lepszym wyborem. Po pierwsze, ze względu na modułową obudowę. Po drugie, ze względu właśnie na cenę.

Na niemieckim Amazonie można teraz kupić Motorolę Moto Z3 Play w czarnym kolorze za dokładnie 257,37 euro. Jest to już kwota z wyrównaną stawką VAT i wysyłką (która ostatecznie i tak jest darmowa). Szybko przeliczając wychodzi około 1100 złotych.

MotoMods: Power Pack i Style Shell
MotoMods: Power Pack i Style Shell / fot. Amazon

Nawet jeśli ktoś z jakichś powodów uzna, że 1100 złotych za ten smartfon to żadna promocja (przypomnę, że w Polsce trzeba wydać jakieś 1600 złotych), to dorzucę jeszcze informację, że w zestawie mamy dwa moduły MotoMods: plecki z baterią Power Pack i skórzany Style Shell. Obydwa są widoczne na grafice powyżej.

Motorolę Moto Z3 Play na Amazonie kupicie tutaj.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Motoroli Moto Z3 Play, to moje przemyślenia znajdziecie w recenzji tego modelu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Masz 1100 złotych na nowy smartfon? Jest Moto Z3 Play z dwoma modułami MotoMods”

  • effka
    27 marca 2019 at 19:10

    no, niezła promka. ten telefon za taką kasę! super sprawa 🙂 zwłaszcza że ma moto mods, każdy może sobie indywidualnie telefon podrasować. choć sam ekran, bateria i aparat są na wysokim poziomie.