Aktualnie wcale nie trzeba wydawać kilku tysięcy złotych na to, by mieć smartfon „do wszystkiego”, który nas w pełni zadowoli. Oczywiście można, bo kto bogatemu zabroni, ale według mnie wystarczy jakieś 1500 złotych żeby smartfon był wystarczająco wydajny, wyglądał nowocześnie czy robił więcej niż tylko zadowalające zdjęcia. Tak jak Xiaomi Mi 9T, którego spokojnie kupimy w tej kwocie. Gdzie?

Xiaomi Mi 9T to nic innego jak wersja Redmi K20, ale na Europę. Z tego co mi wiadomo to nie różni się kompletnie niczym, poza nazwą. Swoją drogą nie mam pojęcia skąd takie zagranie, bo patrząc choćby na wcześniejszego Redmi Note 7, był dostępny pod taką samą nazwą zarówno na chińskim jak i europejskim rynku. Mimo wszystko, dla mnie zawsze będzie to Redmi 20, więc jeżeli chcecie kupić Redmi 20 to możecie kupić… Mi 9T.

Redmi K20 aka Xiaomi Mi 9T
Redmi K20 aka Xiaomi Mi 9T

Sklep GearVita już raz mnie zaskoczył za sprawą bardzo atrakcyjnej ceny słuchawek Xiaomi Mi AirDots Pro. Teraz robi to ponownie, ale tym razem za sprawą smartfonu, bo z tego co wyguglowałem, Mi 9T mają najtaniej.

Xiaomi Mi 9T kupimy taniej z kodem 64YR9T01. Zmieścimy się w 1500 złotych.

W sklepie znajdziemy Xiaomi Mi 9T w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i granatowej, z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Po wpisaniu kodu cena spada do 389,22 dolarów, co daje około 1492 złote. Jest to kwota z wysyłką EU Priority Line, więc powinna być też ostateczna, bez dodatkowych opłat.

Xiaomi Mi 9T
Xiaomi Mi 9T / fot. GearVita

Dla przypomnienia, Mi 9T ma procesor Snapdragon 730, prawie 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED, wysuwaną 20-megapikselową kamerę do selfie, czytnik linii papilarnych w ekranie czy baterię 4000 mAh. Do tego jest jeszcze NFC i mini jack, czego coraz częściej brakuje w tańszych smarfonach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *