OnePlus 7 Pro to smartfon, za którego w Polsce musimy zapłacić minimum trzy tysiące złotych z hakiem. Jeżeli jednak bierzemy pod uwagę wyższą wersję pamięciową, przykładowo tak jak w tytule z 8/256GB, to cena rośnie do około 3299 złotych i to wcale nie jest najwyższa kwota. Dlatego też, jeśli chcemy ten smartfon zdobyć taniej, musimy zerknąć do chińskich sklepów z elektroniką. W tym przypadku może to być nawet 800 złotych, które zostanie w kieszeni.

OnePlus 7 Pro w pamięciami 8/256GB to prawie najwyższa wersja tego modelu. Jest jeszcze wariant, który ma 12 GB RAM, ale to trochę sztuka dla sztuki i powstał tylko dlatego, by robić zamieszanie cyferkami. Myślę, że wspomniana tutaj wersja jest najbardziej rozsądna, bo pamięci operacyjnej jest tyle, ile mają tegoroczne flagowce, a i przestrzeni na dane spokojnie powinno wystarczyć.

OnePlus 7 Pro / fot. OnePlus
OnePlus 7 Pro

Wracając do promocji, sklep GearBest podzielił się kodem rabatowym, który obniża cenę smartfonu o 45 dolarów. Po wklepaniu poniższego kodu, wybraniu darmowej wysyłki z opcją Priority Line i odznaczeniu dobrowolnej opłaty za bezpieczną dostawę wychodzi 2507 złotych. Aktualnie jest to jedna z najniższych cen za ten smartfon.

OnePlusa 7 Pro można kupić taniej z kodem: GBMPOPR256

W porównaniu do 3299 złotych w Polsce czy 759 euro jeżeli wybralibyśmy oficjalny sklep OnePlusa, promocja wygląda zacnie. Wychodzi, że jakieś 800 złotych mamy zaoszczędzone.

A tak to wygląda w podsumowaniu zamówienia:

Promocja na OnePlus 7 Pro 8/256GB / fot. GearBest
Promocja na OnePlus 7 Pro

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *