Redmi Note 7 to wyjątkowo udany smartfon ze średniej półki, który zaskoczył nas swoją niską ceną w Polsce. Jak być może pamiętacie za podstawowy wariant, czyli ten z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej trzeba było zapłacić 799 złotych. Stówkę trzeba było dorzucić do wersji 4/64 GB. A co jeśli tą drugą wersję można mieć za niecałe 600 złotych?

Aktualnie w oficjalnej polskiej dystrybucji można dostać trzy wersje Redmi Note 7, które różnią się od siebie kolorem, ale przede wszystkim dostępną pamięcią. O dwóch już wspomniałem w akapicie wyżej, ale żeby dopełnić informacje to napiszę, że jest jeszcze wersja z 4 GB RAM i 128 GB pamięci, którą wyceniono na 999 złotych. Wybór zależy od tego jak dużo potrzebujemy przestrzeni na dane, ale jeśli komuś zależy głównie na samym modelu telefonu, to można sporo przyoszczędzić.

Redmi Note 7
Redmi Note 7 / fot. Mi Polska

GearBest ruszył z promocją i trochę obniżył cenę Redmi Note 7 właśnie w wersji 4/64 GB. Po wklepaniu kodu w trakcie składania zamówienia cena obniża się do 149,99 dolarów. Po szybkim przeliczeniu daje to kwotę na poziomie 589 złotych.

Redmi Note 7 kupimy taniej z kodem: GBNOTE732G

Z tego co zauważyłem, kod działa tylko z wersją niebieską i według mnie tą najbardziej atrakcyjną kolorystycznie. W cenie jest też wysyłka z opcją Priority Line, więc nie powinniśmy się martwić o dodatkowe koszty. Dodatkowo, jest to wersja globalna, więc tak – ma LTE B20.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tym modelu, to tutaj znajdziecie obszerny tekst:

Redmi Note 7 z bliska. Zapowiada się budżetowy hit?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *