Najpierw trafiła wyjątkowo tylko do Verizonu w Stanach, potem miała pojawić się w Europie, ale nie było do końca wiadomo czy też w Polsce. Od premiery tego wyjątkowo interesującego i drogiego smartfonu minęły około dwa tygodnie i wreszcie kilka informacji się potwierdziło. Nowa Motorola razr będzie dostępna w Polsce, ale zainteresowani muszą wiedzieć, że nie będzie to takie proste.

Motorola RAZR 2019
Motorola RAZR 2019 / fot. evleaks

Nie pójdziemy do pierwszego lepszego marketu i nie kupimy nowej Motoroli „od ręki”, a przynajmniej na początku uruchomienia sprzedaży. Po pierwsze, Motorola razr w Polsce pojawi się już w styczniu 2020 roku. Po drugie, będzie na wyłączność jednej sieci operatorskiej i jeśli choć trochę znacie specyfikację nowej „Motki”, to już pewnie wiecie, że będzie to Orange. Wszystko dlatego, że razr obsługuje eSIM, a taka usługa jest dostępna tylko u „pomarańczowych”.

Powyższe informacje potwierdził Rzecznik Orange Polska, Wojtek Jabczyński, a to co przekazuje, przeważnie się sprawdza, więc nie ma powodów, by mu nie wierzyć.

https://www.facebook.com/wojciech.jabczynski/posts/2467305060005277

Nadal czekamy na info, kiedy składana Motorola dokładnie pojawi się w Orange i w jakiej cenie czy w jakich taryfach będzie do kupienia. Już teraz wiadomo, że na pewno nie będzie to abonamentowy strzał w dziesiątkę, a model ekskluzywny, na którego pozwolą sobie tylko ci z bardziej zasobnym portfelem. Europejska cena jest na poziomie 1599 euro. W Polsce pewnie będzie siódemka z przodu, ale pewnie ostateczna kwota będzie niższa, gdy ktoś dokupi jeszcze odpowiednie usługi.

Jeśli poszukujecie jeszcze informacji o Motoroli razr to zajrzyjcie do poniższego wpisu. Tam dowiecie się tego, co ja sądzę na jej temat.

Nowa Motorola razr już jest. Wszystko pięknie, tylko ta cena…

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *