OnePlus 6 nie przestaje mnie zaskakiwać. Smartfon, który swoją oficjalną premierę miał gdzieś w połowie 2018 roku już dawno dostał aktualizację do Androida 10 i regularnie jest aktualizowany pod kątem bezpieczeństwa. Tak jak teraz, gdy pojawiły się na nim najnowsze poprawki zabezpieczeń.

Pamiętacie jeszcze początki OnePlusa? Ograniczona ilość i smartfony na specjalnie zaproszenie? OnePlus jako zabójca flagowców? Niezły, ale już zapomniany OnePlus X? Nie było łatwo, ale teraz widzę, że OnePlus stał się potężną firmą, której po prostu można zaufać. Ich smartfony nadal działają błyskawicznie, nawet po dłuższym czasie i z masą zainstalowanych aplikacji. Widzę to po OnePlusie 6, którego używa moja żona.

Nie od dziś wiadomo, że wsparcie producenta i społeczność utworzona wokół jakiegoś modelu czy całej marki są niezwykle istotne. OnePlus to ma, co widać po tym jak szybko udostępniają aktualizacje. W grudniu 2019 pojawił się Android 10 (cały czas pisząc w kontekście OnePlusa 6), a od tamtego czasu dostał kilka mniejszych „łatek”.

OnePlus 6 - aktualizacja z poprawkami 02.2020
OnePlus 6 – aktualizacja z poprawkami 02.2020

Ta najnowsza, która jest już do pobrania wprowadza przede wszystkim poprawki zabezpieczeń systemu Android, aktualne na luty 2020 roku. Jeśli dołożymy do tego Androida 10 można śmiało stwierdzić, że jest to jeden z najbardziej aktualnych smartfonów z Androidem (biorąc pod uwagę oprogramowanie). Oprócz tego pojawiła się typowa wzmianka o poprawie stabilności i ogólnych błędów, a także usunięcie problemu z migotającym ekranem podczas odblokowywania.

Ktoś ma OnePlusa 6? Jeśli tak to dajcie znać czy też macie już aktualizację.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “OnePlus 6 staje się jednym z najbardziej aktualnych smartfonów. Wszystko za sprawą jednej aktualizacji”

  • Łukasz Bik
    14 marca 2020 at 08:36

    6T dostał identyczną aktualizacje

    • 14 marca 2020 at 11:52

      To kolejny powód, dla którego OnePlus 6 i OnePlus 6T to nadal świetne smartfony, nawet w 2020 roku.